Galatasaray'ın Şampiyonluğu Hayırlı Olsun

Ynt: Galatasaray'ın Şampiyonluğu Hayırlı Olsun

ŞAMPİY10YEDİ

DÖRT SENE ÜST ÜSTE ŞAMPİYON OLDUK. AVRUPANIN KRALI OLDUK.
GERÇEKLERİ TARİH YAZAR, TARİHİDE GALATASARAY

BİZLER İNANDIK,SİZDE İNANIN. BİZİM İÇİN BU MAÇI ALIN

b278af0c825d122db84cfa8nq2.jpg

b2085932bbc3f04d40387bfdf1.jpg

62625f61665f63616169516zh9.jpg

62625f61665f63616169516en7.jpg

62615f61665f63616169516ur7.jpg

62615f61665f63616169516eg6.jpg

62615f61665f63616169516fb6.jpg

62615f61665f63616169516iw8.jpg

62615f61665f63616169516nw1.jpg

62615f61665f63616169516uy4.jpg

62615f61665f63616169516js0.jpg

gsvestel2007kadro1nb0.jpg

Kazımak adını Sami Yen'de BAYRAKLARA
Milano'da BANKLARA
Monaco'da SOKAKLARA
Kopenhag'da AKILLARA

galatasarayın şampiyonluk kutlaması çok cılız geçiyor az önce caddedeydim Fenerbahçe şampiyon olsaydı şu an yer yerinden oynardı sadece 3-5 cılız korna sesi ve etrafta 10-20 kişilik bir gsli grup var o kadar sevilla maçı sonrası bile yer yerinden daha çok oynamıştı Şampiyon olmasakta Fenerli olmanın gururu bizlere yeter
yinede tebrik ederiz galatasarayı

ugur_35 ' Alıntı:
galatasarayın şampiyonluk kutlaması çok cılız geçiyor az önce caddedeydim Fenerbahçe şampiyon olsaydı şu an yer yerinden oynardı sadece 3-5 cılız korna sesi ve etrafta 10-20 kişilik bir gsli grup var o kadar sevilla maçı sonrası bile yer yerinden daha çok oynamıştı Şampiyon olmasakta Fenerli olmanın gururu bizlere yeter
yinede tebrik ederiz galatasarayı

galatasarayın bu tür başarılara doymuş olması nedeniyle cılız görüyor olabilirsiniz ...

çok güzel resimler teşekkürler

galatasaray zor koşullarda bile taraftarını sevindirmeyi başarmış çok büyük bir takım

tüm gslileri tebrik ederim ...

Stada Getirilen Aslan Hakkında Yorumlarınızı Alabilirmiyim Değerli Forum Üyeleri

Aayy çok hoştu

ben izlerken ürktüm ama ne kadar rahat yaklaştılar

bence çok güzel oldu ...

nrcn ' Alıntı:
Aayy çok hoştu

bence çok güzel oldu ...

neresi hoştu yazık değilmi hayvan doğal ortamından alınıp 20.000 kişinin bulunduğu hiç alışık olmadığı bir ortama getiriliyor üstelik dünyanın sakinleştiricisi verilmiş o aslana bilginiz varmı ben hiç tasvip etmedim sayın nrcn

ugur_35 ' Alıntı:
nrcn ' Alıntı:
Aayy çok hoştu

bence çok güzel oldu ...

neresi hoştu yazık değilmi hayvan doğal ortamından alınıp 20.000 kişinin bulunduğu hiç alışık olmadığı bir ortama getiriliyor üstelik dünyanın sakinleştiricisi verilmiş o aslana bilginiz varmı ben hiç tasvip etmedim sayın nrcn

bu bir hayal ve arzuydu, özenle gerçekleştirildi, ne sakıncası varki, zaten ormandan değil hayvanat bahçesinen getirildi, çok ürktüğünü sanmıyorum :)

nrcn ' Alıntı:
ugur_35 ' Alıntı:
nrcn ' Alıntı:
Aayy çok hoştu

bence çok güzel oldu ...

bu bir hayal ve arzuydu, özenle gerçekleştirildi, ne sakıncası varki, zaten ormandan değil hayvanat bahçesinen getirildi, çok ürktüğünü sanmıyorum :)

Peki :)
Siz Daha İyi Bilirsiniz

mersi :)

Sonsuza dek sürecek bizim aşkımız
Biz GALATASARAYLIYIZ

Herkes Gider, Biz Kalırız
Biz GALATASARAYLIYIZ

Sayın Roger Federer
Akşam bayanlar basketbol maçını izledinizmi ?

uĞUR 35

Biz burada takımımızın şampiyonluğunu kutluyoruz. Bu kadar yanma, yada başka bir yere konu başlığı aç.

Hadi şimdi

Roger Federer ' Alıntı:
uĞUR 35

Biz burada takımımızın şampiyonluğunu kutluyoruz. Bu kadar yanma, yada başka bir yere konu başlığı aç.

Hadi şimdi

Tebrik ederim tam sizden beklediğim cevaptı
yanılmamışım :)

Merhaba,

Arkadaşlar MOderatörün bana yazdığı özel mesaja bakın...

ebru şener ' Alıntı:
Sayın Üye,

Cümlelerimizi kurarken kullandığımız kelimelere biraz daha dikkatli seçelim. Bu cümleler daha sonra tartışmanın başka noktalara gitmesine ve konunun kilitlenmesine neden oluyor.

" Biz burada takımımızın şampiyonluğunu kutluyoruz. Bu kadar yanma, yada başka bir yere konu başlığı aç.

Hadi şimdi
İlginize şimdiden teşekkürler

Uğur 35'in konu ile ilgili bir tek cümlesi varmı? Adamın işi gücü GS'ye laf atmak olmuş. Sağolsun Fenerli Mod'da bana msj çekiyor. Dikkatli ol diye.

Adamı uyarsana Konu ile ilgili msj, tahrik konusu msj yazma diye.

Takdir Forum Üyelerinindir.

Roger Federer ' Alıntı:
Merhaba,

Arkadaşlar MOderatörün bana yazdığı özel mesaja bakın...

ebru şener ' Alıntı:
Sayın Üye,

Cümlelerimizi kurarken kullandığımız kelimelere biraz daha dikkatli seçelim. Bu cümleler daha sonra tartışmanın başka noktalara gitmesine ve konunun kilitlenmesine neden oluyor.

" Biz burada takımımızın şampiyonluğunu kutluyoruz. Bu kadar yanma, yada başka bir yere konu başlığı aç.

Hadi şimdi
İlginize şimdiden teşekkürler

Uğur 35'in konu ile ilgili bir tek cümlesi varmı? Adamın işi gücü GS'ye laf atmak olmuş. Sağolsun Fenerli Mod'da bana msj çekiyor. Dikkatli ol diye.

Adamı uyarsana Konu ile ilgili msj, tahrik konusu msj yazma diye.

Takdir Forum Üyelerinindir.

1.Bi forum üyesi olarak Moderatörü takdir ediyorum.Uğur 35 sadece tartışmanın içinde, yazılarına bakarsan hakaret içeriği taşımıyor ama sen tartışmayı kabul etmiyorsun (Bu kadar yanma,nasch nasch ) bu ifadeler ilgili konunun tartışmasından daha ağır tahrik içeriyor o yüzden ben sizi uyarmaısnı tadir ediyorum.

2.Sana Yazılan Özel Mesajı Burda Paylaşman Etik Değil Bence

3.Kimi Kime şikayet ettiğinide anlamadım.

4.Bıraksaydın ağız tadıyla tartışılsaydı nekadar güzel olurdu kimse kimseyi kırmadan

Konuyla ilgili forum üyelerinin takdirine bıraktığın için yorumlarımı yazdım umarım diğer arkadaşlarda takdir haklarını kullanırlar

Dikkatle izliyorum. :) ;)
Bu arada ben de bir Fenerli olarak GS şampiyonluğunu kutluyorum.

nguroy ' Alıntı:
Dikkatle izliyorum. :) ;)
Bu arada ben de bir Fenerli olarak GS şampiyonluğunu kutluyorum.

Sayın N.Güroy,

Sözün bittiği yerdir çekmiş olduğunuz mesaj. Bizde GS'li taraftarlar olarak size teşekür ederiz.

nguroy üstadım,bazı kişilere çok toleranslı davrandığınızı düşünüyorum.uyarılması gereken uyarılır,silinmesi gereken silinir,kilitlenmesi gerekende uyarılmadan silinir yada kilitlenir.

yani şimdi o arkadaş ,o arkadaşa ne demiş ki oda hadi diyor?
kırıcı hiç bir kelime kullanılmamış.
forumumuzda bu tür argo kelimeler ve tartışmalar istemiyoruz.
lütfen herkes üzerine düşeni yapsın..