fonradar

Gökhan Dede "101 Soruda Haksız Rekabet Olgusu"

Değerli meslektaşlarım,

Yaklaşık iki yıla yakın bir süredir üzerinde çalıştığım "101SORUDA
HAKSIZ REKABET OLGUSU" adlı kitabımı yayımlamış bulunmaktayım.

Kitap, 410 sayfadan ibaret olup,

-MALİ İDARE,
-VERGİ KANUNLARI,
-MESLEKİ MEVZUAT,
-MÜŞTERİLERİMİZ,
-MESELEK ÖRGÜTLERİ VE YÖNETİCİLERİ ile,
-SM, SMMM VE YMM MESLEK MENSUPLARI,

kaynaklı ana konu başlıkları altında, SM ve SMMM meslek
mensuplarımızın karşılaştıkarı "haksız rekabet olguları ve sorunları"
101 soru başlığı altında irdelenmiştir.

Bu benim ilk kitabım olup, (bildiğim kadarıyla) mesleki alandaki
Haksız Rekabet konusunda yayımlanmış ilk kitaptır.

Meslektaşlarıma ve okuyanlara yararlı olacağını umuyorum.
Tüm meslektaşlarımın bilgilerine ve takdirlerine sunmak istedim.
En derin saygı ve sevgilerimle....

SMMM Gökhan DEDE

EDİNME ADRESİ:

Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7/24
Kızılay/ANKARA

TLF: 0312 435 76 36
Faks: 0312 435 75 95
GSM: 0532 317 1938

Ynt: Gökhan Dede 101 SORUDA HAKSIZ REKABET OLGUSU

Bu alanda ilk kitap olması açısından önemli bir eksikliği tamamlayacağını düşünüyorum. Gökhan Beyi bir kez daha tebrik ediyorum. Umarım odalarımız bu çalışmanın üzerine eğilirler.

Ynt: Gökhan Dede 101 SORUDA HAKSIZ REKABET OLGUSU

Mesleğin en önemli sorunlarından birinin haksız rekabet olduğunu düşünürsek, önemli bir kaynak.

Ynt: Gökhan Dede "101 Soruda Haksız Rekabet Olgusu"

Değerli meslektaşlarım,
101 SORUDA HAKSIZ REKABET adlı kitabıma Türkiye çapında gösterilen ilgiden dolayı meslektaşlarıma ve SMMM Meslek Odalarımızın başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyorum.

Kitap hakkında geniş bilgi için:

Reklam linki yasak

Saygılarımla.

SMMM Gökhan Dede

Sayın Gökhan Dede;Öncelikle kitap isminden yola çıkarsak tebrik etmek isterim.Butür kaynaklar yol gösterici olacaktır.

Ancak;?30 yıllık mesleki yaşamımın 20 yılı, meslek örgütlerinde aktif bir meslek mensubu olarak ve bunun 12 yılı da MMMBD ve ASMMMO?da yönetici olarak geçti? diyen Dede, ?bu süreç bana haksız rekabetin (HR) Yönetmelik?te yazıldığı gibi olmadığını gösterdi."demektesiniz.

E peki sizin yöneticilik yaşınız mesleğimizin yaşında.Saygı duyarım.peki Yeni mi farkına vardınız öyle olmadığının.Kendinizi bu konuda eleştirdinizmi hiç?

Peki bundan sonra ne yapabilirsiniz.Türmob'da yönetici olmayı hedefliyormusunuz.Bu birikimlerinizi Türmobda değerlendirmeyi düşünüyormusunuz?

Saygılarımla.

Sevgili Ali Özbek,
haksız rekabet olgusunun farkına varmadığını söyleyebilecek meslek mensubunun olduğunu zannetmiyorum. Tabii ki ben de yıllardır bunun ayırdındaydım. Ve mesleki yaşamım boyunca haksız rekabetle, etik dışı davrananlarla mücadeleden geri durmadım. Belki de tüm bunlar, sonunda bana "ülkemizde bir ilk olan haksız rekabet olgusuna" ilişkin bu kitabı yazmamı sağladı.
Kitabı edinip okuyanların değerlendirmeleri de bu yönde. Dilerim sen de edinip okuma fırsatı bulursun.
sanırım Bursa'dan Foruma' katılıyorsun. Bursa Odası'na talepleri üzerine 10 adet gönderdim.
Sevgi ve saygılarımla.
Gökhan Dede

Sayın Gökhan Dede;10 adet çok az ama.Ve sanırım bana vermezler.

Zafer Meydanı Zafer İş Hanı No: 7/24 Kızılay/ANKARA adresinden temin edebilirim.

Umarım birikimlerinizi değerlendirecek bir konumda olursunuz.Saygılarımla.