Haksız Yere İşten Çıkartıldım - Yardım

Haksiz yere isden cikartildim, dava acdim kazandim, karara cikdi yani, avukatim odeme icin icra takibi baslatdi, sorun bundan sonra basladi karsi taraf, tehiri icra talepli temyiz yapmis bide ustune usluk, KARSI TARAFIN AVUKATI VEKALET UCRETINE BINAYEN ADIMA ICRA TAKIBI BASLATMIS, HANI MAHKEMEYI BEN KAZANMISDIM HICBIR SEY ANLAMADIM

Levent Bey kuvvetle muhtemel açmış olduğunuz dava tazminat istemini de barındıran bir dava olup Mahkemece kısmen kabul kararı verilmiştir. Bu nedenle işveren tarafı için de vekalet ücretine hükmedildi. Bu hükme istinaden hakkınızda icra takibi başlatılmış olmalıdır. Bu hususta avukatınız ile görüşüp gerekli tedbirleri alabilirsiniz.
Öte yandan karşı taraf (işveren tarafı) temyiz/itiraz talebinde bulunur iken tehiri icra talebinde bulunmaları gayet normaldir. Zira onlar da davanın kendi lehlerine dönmesi için yaptıkları itirazın yanında size tazminat ödemek istememişlerdir. Burada lehinize hükmedilen Mahkeme kararının doğruluğundan emin iseniz problem yoktur. Zaten kesinleşince eğer istemiş iseniz faiziyle beraber paranızı alacaksınız.
Umarım itiraz/temyiz aşaması da lehinize sonuçlanır.