Hangi Muhasebe Programı.?

arkadaşlar hala muhasebe programına karar veremedim.eta pahalı geldi gms-net mi zirve mi sizce ikisi arasında kararsız kaldım gmss2 yi kullandım daha evvel pratik bi program etayıda biliyorum ama zirveyi ilk kez kullanacağım çok kişi önerdiği için zirveyide düşünüyorum konuyla ilgili arkadaşlardan öneri ve destek bekliyorum.şimdiden tüm cevaplayanlara teşekkürler.

hangi muhasebe programı

merhaba arkadaşlar,
yeni başlayacağım iş yerimde eta kullanılıyor ve patronum istediğin programı seç, değiştirelim dedi. luca aklıma geldi, heryerden bağlanabilmek adına ve yedekleme server maliyeti yok diye, ancak üretim işletmesi için uygunmu bilemiyorum, önerisi olan var mı acaba, şu program çok iyidir, üretim ayağı personel ayağı vsvs... iyi raporlar alınabilen, estetik olan bir program arıyorum..

tavsiyeleriniz nelerdir?

Ynt: Hangi muhasebe programı.?

Ben Luca Öneririm.Sabah Geliyorsun Bakıyorsun Bütün Değişiklikler Yapılmış Yedek Alma Derdin Yok Hızlı Oldukça Pratik E-Bildirge Beyanname Hazırlama İnanılmaz Pratik Tavsiye Ederim.

peki luca üretim işletmelerinde yeterli mi acaba? stok giriş çıkışları , üretime sevkler, iş emirlerinin işlenmesi ve maliyet çıkarma noktasına gelene kadar işlevsel mi acaba?

üretim işletmesi için yazılım arıyorum arkadaşlar, hangisini tavsiye edersiniz?

logo
link
netsis
nebim
luca

ya da farklı yorumlarınız varsa alabilirim, genel muhsebe entegrasyonlar, stok takibi ve üretim maliyetlerini çok rahat oluşturabileceğim orta bir işletme için olacak bu yazılım.

İyi kötü hepsi aynı işi yapar bence yan özelliklere bakın, erişim sorunu, teknik hizmet, güncelleme vb...

Bir üretim işletmesi için Luca'yı tavsiye etmem. Lucanın cazibesi istediğin her yerden ulaşılabilir olması, yedek alınmaması vs. yoksa( bana göre ) çok yavaş geliyor.işletme defteri girerken bile sıkılıyorum. Diğerlerinde ise Üretim modulu olan bir program seçmeniz gerekir. Bir de sektörünüze göre arayın. Mesela nebim programını en çok kumaş üreticileri,tekstilciler kullanıyor diye biliyorum. Demo isteyebilirsiniz. Bakarsınız işinize hangisi daha çok yarıyorsa onu seçersiniz.

Ben Logo Go kullanıyorum. Raporlama açısından iyi.Görünümü güzel. Ama beyanname yönü zayıf.

Zayıf mı? bu tabir az bile. Beyanname yönünden tek kelime ile sıfır.

peki başka önerisi olan var mı? nebim i sildik, luca yı sildik, logo go sildik...

Entegre muhasebe programı kullanmaya çalışın yoğun işletmelerde luca basit ağır kaçıyyor

kesinlikle Logo Tıger.Bilgi işlemciyle detaylı görüşün logo tıgerda da uzaktan istediğiniz pc den bağlanıp çalışabiliyorsunuz.

MikroMod Muhasebe Programı

MikroMod : ücretsiz güncelleme, ücretsiz kurulum ve ücretsiz eğitim. Küçük işletmeler için sunucu maliyeti yok.
Büyük organizasyonlar için sunucu kurulumu MSSQL Server kurulumu...
- Cari Hesap
- Stok
- Kasa
- Personel
- Tedarikçi
- Satış
- Fatura kesme ve fatura kaydı , güncel döviz bilgileri , Çek-Senet takibi , çoklu kullanıcı, vs. bir çok özelliği var.
Ayrıca istediğiniz özellikleri de ekleyebiliyorlar. En güzel yanı bu. Çünkü diğer programların hiçbirinde bu yok.

NOT : Link vermek yasaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Meslek Mensupları için : Luca
Üretim-Maliyet ağırlıklı olarak: Logo ve türevlerini öneririm.