fonradar

Hastaneden Alacak

Arkadaşlar şimdiden kusura bakmayın konuyu doğru bir yere mi açtım bilmiyorum fakat bir sorum olacaktı.

09/09/2011 yılında özel bir hastaneye lazer epilasyon olmak için gittim bana 6 seans ve fiyat olarak 2.300 TL gibi bir rakam istediler parayı peşin verdim fakat fatura ve ya herhangi bir evrak vermediler.
03/03/2012 tarihine kadar 3. seasımı tamamladım ve 01/04/2012 yılında kanser hastalığına yakalandığım için epilasyona gidemedim hastaneyi arayarak durumumu belirttim onlarda bana seanslarımı dondurup istediğim zaman gelebileceğimi söylediler. 28/04/2013 günü tam olarak hastalığımı atlatım fakat doktorum bana lazer epilasyonu hastalığımdan dolayı gitmemi tasvip etmedi. hastaneyi arayıp durumumu izah ettim fakat onlar muhasebeyi aradıklarında
2 yıl öncesi için çıkış yapamadıklarını ve parayı geri veremiceklerini fakat bunun karşılığında ironi olarak bana hastane hizmeti sunabileceklerini söylediler. Ben zaten SGK lıyım ve devlet tarafından hastane masraflarım karşılanıyor. Çok uzatmadan muhasebe 2 yıl öncesi için şimdi çıkış yapabilir mi ?