fonradar

Hayallerimize Yüzme Öğrettik.

aykut111

Katkı Sunan Üye
tesmerin son yönergesi ile hayallerimize yüzme öğrettik.
odalarımız ile yaptığımız konuşmalar sebebi ile; nisan 2007 de başlayacak olan kurslara katılıp temmuz 2007 deki smmm yeterlilik sınavına katılacaktık.ancak tesmerin yönergesi hepimizi mağdur ve pişman etti(odalarımız dinleyip hareket ettiğimiz için).yönergeye göre ,sınav başvuru dosyamızda kurs sertifikası olmalı imiş miş.bu yüzden haklarımızı resmen kaybettik.odalara telefon edip muhattap bulamıyoruz.telefonlardan resmen kaçıyorlar.tesmerde bay-bayanlarda (küfür yemekten yorulmuş olacaklar) ankara odanın hızlandırılmış kurs açıp;nisan 1'e kadar 110 saati doldurmaya gayret ettiğini söylediler"galiba izmirinde bu konuda çabası var" istanbulda ulaşabildiklerim böyle bir kurs düzenlemeye niyetleri olmadığını söylediler.
kime inanıcaz ve ne yapacaz???????????
bilgisi olanların ve yardımcı olabileceklerin acil cevap vermesi umuduyla

Ynt: Hayallerimize Yüzme Öğrettik.

istanbul mali müşavirler odasıda kurs açmayı planlıyor odanın ilgili biriminin hızlandırılmış kurs ile ilgili yaptığı çalışmayı oda başkanı onaylamış.önümüzdeki hafta açıklanacak hızlandırılmış kurs mart ayı boyunca cuma akşam cumartesi ve pazar tam gün olarak planlanıyor bir ayda 110 saat ders vermeye çalışacaklarmış eğer olursa temmuz ayında sınava girebileceğiz

Ynt: Hayallerimize Yüzme Öğrettik.

aynı şeyi bende öğrendim ve bundan memnun oldum.ancak tesmerin bizi bu duruma düşürmesinin ne anlamı var?
Stajda çektiğimiz ızdırap yetmiyormuş gibi,moral bozukluğu ile uğraşıyoruz.Girelim sınavımıza;kazanalım veya kaybedelim.Onur duyarak yapacağımız mesleğimizin stajında odaların oyuncağı oluyoruz.
Odalardaki staj birimleride tam bir felaket,hiç bir sorumuza cevap veremedikleri gibi bizi her zaman mağdur duruma düşürebilirler.
Bu mesleğin adayı olmaktanda onur duymak istiyorum........
ilgine teşekkür eder,başarılar dilerim