fonradar

Haziran Dahil Son 2 Hakkım Ve 5 Dersim Var Sizce Yapabilir miyim ?

Şimdiye kadar bazı sorunlar yüzünden sınavlar için geç kaldım muhasebe denetimi ve meslek hukuku dışındaki derslerim duruyor sizce diğer 5 dersi 2 hakda yapabilirmiyim

Son 2 hak derken 2 yıllık süre içindeki son 2 hakmı sona eriyor yoksa bir dersden 5 kez girme hakkınızdan kalan 2 hak mı.. Eğer yılınız dolmadıysa mümkün oldukça erteleyin iyice hazırlanın ve öyle girin. Biz de 7 dersi 2 hakkımızda verdik sizin 5 dersiniz kalmış Denetim gibi zor bir dersi de atlatmışsınız. Eğer İstanbulda iseniz dershane ye de gidebilirsiniz.

7 dersin tamamını 1 kerede veren biri olarak söylüyorum...

BAŞARABİLİRSİNİZ

Yeter ki İNANIN VE ÇALIŞIN

5 dersi iki hakta verebilirsiniz tabiki neden veremeyesiniz.bende 7 dersi 3.girişimde verdim.ilkinde 2 sonra 3 sonra 2 olarak ve küçük bebeğim olmasına rağmen.eğer inanır ve de kendinize güvenirseniz yaparsınız emin olun.

iki yıllık süre içindeki son iki hakkım ve beş derstende 2 kere girme hakkım var haziran ve aralık

iki yıllık süre içindeki son iki hakkım ve beş derstende 2 kere girme hakkım var haziran ve aralık

Haziran sınavına 2 hafta kaldı verebileceğiniz derslere yoğunlaşıp, Aralık sınavına da kalan dersleri verebilirsiniz mesela.. Maliyet, Muhasebe ve Analiz, hukuklara göre daha kolay derslerdir. Bu dönem bu 3 ünü verebilirseniz ki bu mümkün hukukları da Aralık ta halledebilirsiniz. Bir de Aralık dönemi en uzun dönemdir. 1 Temmuz-1 Aralık kocaman bir 5 ay var iyi bir hazırlıktan sonra 5 dersi bile Aralıkta verebilirsiniz. Hem bu komisyon gerçekten şans iyi değerlendirmek gerek. Analiz dışında puanlamada cimri davranan hoca yok sorular çok zor değil..

Konuları biliyorsanız, hafif bir çalışmayla tek seferde bile verirsiniz. Ancak eksikleriniz fazlaysa 5 ders yerine iki ya da üç tanesine yoğunlaşın derim ben. Ama burdaki tavsiyelerimize göre de davranmayın sonuçta kendinizi ve sınavı çok iyi biliyorsunuz, en doğru kararı siz verirsiniz.