fonradar

Hukuk Değerlendi̇rme Notu

finansal 85-95
analiz 75-80
vergi 55-65
maliyet 50-60
hukuk 70-85
denetim 85-95
meslek 65-75

bunlar geçen sınavda beklediğim not ortalamalarıydı hukuktan 81 almışım bence gayet makul not veriyor.

Vallahi bende puanlarının kıt olmamasını ümit ediyorum. İşinde iyi diyebileceğim bir avukat abi ile sınav sorularını tek tek onada sorduktan sonra yanıtlarımı söyledim yorumu şu oldu , sen benden daha fazla konulara hakimsin ben bu kadar bile yazamazdım sen daha iyi biliyorsun oldu. Sonuç bence tam sınırdayım . Ya ben avukat değilim ki nasıl soru bunlar avukatın bile zor yorum yaptığı.Sözleşme serbestliğinde kaç özellik istedi 4 mü 5 mi çözen dershaneler beş diyor ama mantıken 4 olması lazım hangilerini kabul edecek nasıl puan verecek, iş kanununa göre işveren tarafında fesihte iş kanunu maddelerini yazmamızı istedimi sadece belirtiniz dedi yazmaz isek puan kıracakmı devamında Sağlık sebepleri,Ahlak ve iyi niyet kurallarına uymayan haller ve benzerleri,Zorlayıcı sebeplere 15 puan verecekmi yoksa örnek mi istedi sadece sayınız dedi çözen dershaneler hem üçünü yazıyor hemde altına sebeplerini yazıyor hangisi doğru, 1. Sorunun doğru çözümü ne olacak herkes farklı yorum yapıp yazıyor neyi kabul edecek kaç puan verecek. Sorular sorular kafamda deli sorular :) :) :)

mine arkadaşım 1. sorunun cevabı gerçekten ne olacak merak ediyorum.**** yazılı yazısız kaynakları cevap olarak verdi.bu soru kaderimi belirleyecek tek dersim birde :(
en kötüsüde bilmeyenlere anlatmak halini. bir sorunun bir cevabı olur nasıl yani falan diyorlar. bitti mi ? diyenlere anlatmak o kadar zor ki...
oysa hukukta çok kaliteli sorular varken neden cevabi muallakta bırakan soru sorarlar ki ?