fonradar

İlgili Ayın CD' sini Bitirmek ve Staj' ın İptali Hakkında

Merhaba arkadaşlar,
öncelikle çok harika bir forum yaratmışsınız. Kafamızda soru işaretinin oluştuğu konulara hemen cevap aramak ve bulmak gerçekten iyi bir uygulama.

Sizlere sorum şu olacak;
3.CD Hizmet Pazarlaması bölümünde 46.slayttan sonra takılma ve "Anasayfa","Geri" gibi hiçbir tuşun çalışmaması kitlenmesi problemi yaşadım.Bayram tatili nedeniyle e-use ile ilgili telefonlardan da destek alamadım.
Şimdi sadece kalan 40 küsür slayt yüzünden (diğer hepsi tamamlandı ve güncellendi önceden) stajım yanacak mı?
Yoksa,24/b maddesine göre programa katılmamdan kasıt 2 yıllık staj süresince bütün cd lerin bitmesimi?

TEsmer ile konuşmadan sizlere danışmak, fikir ve bilgilerinizden yararlanmak istedim.

Saygılar,

Ynt: İlgili Ayın CD' sini Bitirmek ve Staj' ın İptali Hakkında

Benimde bilgisayarımda bir problem olmuştu ve belli bir süre dinleyememiştim. Ankarayı arayıp durumu bildirdim, bilgi işlem departmanıyla konuşup durumu çözmüştüm. Sizin durum biraz daha farklı vakit geçirmeden telefonla ulaşamıyorsanız eğer maille bilgi vermenizi öneririm. Cdlerin bitirme süreleri var ama bunun stajınız yanacağı anlamına geleceğini sanmıyorum. Bilgi vermenizde fayda var.

Saygılar

Uzaktan Sürekli Eğitim

Sıkça Sorulan Sorular

7. Lisans 1. Cd Vergi Hukuku dersinde 4. slayttan sonra ilerlemiyor.
4. slaytta ses boşluğu bulunmaktadır. Öğretmenin anlatımı bittikten sonra iki dakika kadar beklerseniz bir sonraki slayta geçiş butonu aktif hale gelecektir ve bir sonraki slayta geçebilirsiniz.

8. Lisans 1. Cd Vergi Hukuku dersinde 33. slayttan sonra ilerlemiyor.
Eğer iler butonu ile bir sonraki slayta geçemiyorsanız, ekranın sol tarafındaki içindekiler menüsünden bir sonraki slayta geçebilirsiniz.

9. 2. Cd finansal muhasebe dersinde 80. slayttan sonra ilerlemiyor.
İlgili derste problem vardır. Bu dersi 80. slayta kadar çalışmanız yeterlidir. Devamı bir sonraki cd içerisinde olacaktır.

10. İlk cdyi tamamlamadan 2. cd taktım artık ilk cd'de açılmıyor.
İlk cd deki dersleri bitirmeden bir sonraki cd'ye geçiş yapılamaz. Öncelikle ilk cd'deki derslere çalışıp tamamlayınız. Daha sonra güncelleme bilgilerini tamamlarsanız bir sonraki cd'ye geçiş yapabilirsiniz.
Problem yaşamamak için öncelikle ilk gelen cd'yi tamamlayınız.

muhtemeln buna benzer nedenlerden kaynaklanıyor yenı gelenyada gelecek olan cd den devam etmelisin eğer bır sorun çıkarsa zaten sınava girişte cd bitirmediğine dair ikaz alırsın...kolay gelsin

stajı iptal etmek bu kadar basit olamaz :-\

thegame stajın iptal olmaz,bende 15 gün geç bitirdim,problem olmadı.