İmza yetkili olarak çalışma

Arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum... Hepinize mutlu başarılı günler...

2011/ kasım döneminde imtihanı kazanarak 2012 / 1 dönem stajı başlattım ancak stajı başlatmadan önce 22 aylık imza yetkili olarak çalıştığım zaman var bunu sayıyorlar burada sorun yok ancak benim geçmiş çalışmam da ortakları tamamen aynı kardeş 2 şirkette (tüzel kişilikleri farklı) 15 gün birinde 15 gün birinde sigortalı gösterilmem bu yüzden çalışmam stajdan sayılmıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı, yargı kararı bilen var mı, böyle sorunla karşılaşan var mı? yardımcı olursanız sevinirim...

Ynt: İmza yetkili olarak çalışma

Geçmişe dönük imza yetkinizin stajdan sayılayacağı konusunda eminmisiniz. Aynı şey benimde başıma gelmişti.
2005-2007 dönemi 1.dereceden imza yetkim vardı (tam tasdik kapsamında A.Ş de ) 2009 1.dönem sınavı kazandım
2008 yılındaki kanun değişikliğinden dolayı geçmişe dönük imza yetkisi stajdan sayılmadı .

yeterlilik_26 ' Alıntı:
Geçmişe dönük imza yetkinizin stajdan sayılayacağı konusunda eminmisiniz. Aynı şey benimde başıma gelmişti.
2005-2007 dönemi 1.dereceden imza yetkim vardı (tam tasdik kapsamında A.Ş de ) 2009 1.dönem sınavı kazandım
2008 yılındaki kanun değişikliğinden dolayı geçmişe dönük imza yetkisi stajdan sayılmadı .

Şu an türmob itirazsız kabul ediyor, sadece şartları taşımanız yeterli... benimde kabul edilmişti ancak bu 15 gün olayından dolayı şuan itiraz ediliyor...

arkadaşlar 2008 kanun değişikliğinden dolayı geçmişe dönük imza yeksi stajdan sayılmayan arkadaşlar varmı aranızda.

İmza yetkili olarak çalışılan sürelerin geriye dönük olarak sayılabilme şartları ve istenen evraklar nelerdir?Hangi evrakları verdiniz?Eksiksiz yazarsanız sevinirim