İş Sağlığı Ve Güvenliği Başlıyor

Üyelik
6 Eyl 2010
Mesajlar
3,396
Konum
Lüleburgaz
Arkadaşlar biliyorsunuz tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerleri için iş sağlığı ve iş güvenliği başlamıştı geçtiğimiz yıllarda. 1 temmuz 2016dan itibaren de 50 kişi altında ve 10 kişi üstünde çalışanı olan az tehlikeli işyerleri için başlıyor. 10 kişiden az çalışanı olan az tehlikeli sınıfta bulunan işyerlerinde ise isterseler işverenler devletin açtığı eğitimleri bitirerek kendileri verebiliyor bu hizmeti. Ancak bu eğitimleri bitirerek sadece iş güvenliği hizmetini kendileri verebiliyor işyeri hekimi hizmetini almak zorundalar yinede.

Cezalar yüksek arkadaşlar unutmayalım.
 

smmm-ankara-

Katkı Sunan Üye
Üyelik
7 Eyl 2012
Mesajlar
302
Konum
ankara
Dışardan bu hizmeti almanın maliyeti hakkında fikri (tecrübesi) olan, ve bu maliyeti devletten geri alma koşulları hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
 
Üyelik
6 Eyl 2010
Mesajlar
3,396
Konum
Lüleburgaz
İşyerinin tehlike derecesine , çalışan sayısına göre fiyat değişiyor. Kesin bir fiyat vermek olanaksız. İSG firmaları ile görüşerek fiyat alabilirsiniz. Devlet geri ödeme yapıyor ama çok düşük bir miktar ödüyor. "İş sağlığı ve güvenliği devlet desteği" diye aratırsanız bulabilirsiniz gerekli bilgileri.
 
Üst