fonradar

İşe giriş, çıkış ve e-bildirgede HATA veriyor!

lrtysh

Katkı Sunan Üye

Böyle bir mesaj sizlerde çıkıyor mu?

Ynt: İşe Giriş ve Çıkışlarda HATA Veriyor.

görüntülemeyi deneyin bakalım işleminiz yapılmışmı...

170 Aradım böyle bir sorun olduğunu söyledi.Sigorta'yı aradım adam bana ekranın çıktısını al sakla dedi.Yarın bugün geriye dönük girişleri yapabilirsiniz diye bir açıklama gelebilir.Onun için ekran görüntüsünü saklamak lazım.

Görüntünün çıktısını almak yeterli değil. İlerleyen saatlerde tekrar görüntüleme yapmanız. Nedeni; işleminiz yapılmış ikincisine sistem müsaade etmiyor, yazılı olan hatanın açıkmalası bu yönde.

Ama işe giriş görüntüle dediğimzide o personel çıkmıyor.

Giriş-çıkış yapabilen var mı ?

Bu Sorun İçin Sigortaya Giden Oldu Mu?

Sorun Hala Devam Ediyor Bir Açıklama Yapıldı Mı?

Sistemde hata hala devam ediyor gibi görünüyor. Ben alanya bölgesindeyim ama Antalya ve Manavgat bölgesinde sistemleri çalışan ve işlemelerini yapan arkadaşlar var bu gibi bir durumda ne yapmak gerek ?

İnternet kafelere gidip deneyin derim veya arkadaşlarınızdan rica edin yapsınlar..Ben dün arkadaşı aradım o yaptı girişlerimi ama girişlerimi yapan arkadaş kendi girişlerinden 1 tane yapamamış onda da aynı hatayı vermiş..Sistemde bozukluk var.

Sorun yok arkadaşlar . İşten çıkış yaptım görüntüledim vs..

Merhaba arkadaşlar,
Cuma gününden beri hiç bir işe giriş işlemimizi yapamadık. Şimdi Pendik SGK ile görüştüm, yarım ağız olsa da sistemsel bir hatanın cuma gününden beri devam ettiğini söyledi. Konyula ilgili olarak tescil daire başkanlığına topu atıyor.gelişmelerden bilgilendirirseniz çok sevinirim.

İşlemi direk sgk sitesine girerek mi yoksa personel prog. aracılığı ile mi yapmaya çalışıyorsunuz?

arkadaşlar, Alo 170 arama motorundan kaynaklanabileceğini söyledi, hata halen devam ediyor.
çözüm veya net bir cevap alanınız varmı?

Firewall ayarlarında bilgi işlem birimimizin yaptığı düzenleme ile sorun giderildi..

Sn. hakankrl ların bilgi işlem birimine alkış.

Arkadaşlar JAVA 'nın sitesine girin son sürümü yükleyin bilgisayarınıza sorun gideriliyor.

Benim şuan giderilmiş gibi görünüyor.