İşlenmeyen 360 karı Kapatmak

stajerim

Katkı Sunan Üye
mali müşavir bürodan bütün muhtasar, kdv, geçici,6111, kurumlar vb 360 lı hesapları firma ödemediği halde hep kafasına göre direk kapatarak gitmiş hiç bakiye vermiyor hesaplar hayret yav,imdi 100.000 tl vicarı olan borçlar firma tarafından kapatılacak bu durumda bakiye vermeyen bu hesapları 2013 e nasıl aktarım kapatmamı tasfiye edersiniz acaba, teşekkürler

Selamlar
Öncelikle şunları anlamama lütfen yardımcı olun..
1- Bu firma 2012 sonunda müşavir mi değiştirdi?
2- Siz stajyer misiniz?Bu düzeltmelerin nasıl yapılacağı konusuna müşavirin karar vermesi gerekmez mi?
3- Firmanın bir müşaviri varsa,bizim burada akıl vermemiz ve yol göstermemiz ne kadar doğru olur?

1-evet müşavir hiç bir bankayı muhasebeyi işlemeyip işleri paça çorbasına çevirdiği için şutingen oldu
2-ben stajerim ama gecikmeli stajerim bakmayın stajer olduğuma mali müşaviri bile biz yönlendiriyoruz yeni müşavirle anlaşıldı ama sizde takdir edersiniz ki el elin eşeğini türkü söyleyerek ararmış dışardan muhasebeden bu iş çok sağlıklı olmuyor bizim yönlendirmemiz denetlememiz şart
3-ben sadece firma için değil kendim için de takıldığım yerleri soruyorum ki öğrenip vatana millete hizmet edip yararlı olalım siz bilginizi paylaşın yeter

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ifade tarzınızı ve Türkçenizi pek olumlu görmüyorum. Daha özenli olunuz lütfen.

360 hesabına borç kaydı yapılan rakamlar ödeme süresi geçtiğinde bu hs kalmaz, başka hs aktarılır.

Daha önce Aday diye arkadaşımız vardı.Şimdi stajerim.Ne çokta nik almış böyle.
Neyse diyeceğim o ki.ikisinin ifade tarzlarını alın üst üste koyun aynı çıkacaktır.Hatta bir nik daha vardı şu an aklımda değil.
Sayın Aday,Stajerim,vs vs bari ifade tarzlarınız aynı olmasın.

sayın stajer,
hitap tarzınız hoş değil ama zaten sizin şirketinizin hesap tutturmak gibi bir derdi yok herhalde. kasası bankası düzgün olsaydı zaten hesaplar kapatılmazdı. açıktan öder gidersiniz.
selamlar