fonradar

İSMMMO Ruhsat Töreni

ayyuk

Katkı Sunan Üye
17 Mayıs saat 18:00 olarak belirlenmiş fakat rezervasyon olayı neden 1 kişi ile sınırlı?

Ynt: İSMMMO Ruhsat Töreni

1 bile cok aşagıdaki konferans salonunda olur kesin ..

o şanslı 1 kim olur acaba ..

çok önemli biri olucak ya aday şimdi fotolar falan ..

bide onu buroya asanlar var ..::))

Evet yaw, ben şereflendirmem o konferans salonunu :) O kadar parayı bayıldıktan sonra Angelina Jolie ile bile foto çektiririm. Ruhsat almaya gelmeyenlere, ilçe temsilcisi ayağına kadar getiriyor ruhsatı. Onlar gelsin, ben gitmem :)

SERHAT123 ' Alıntı:
1 bile cok aşagıdaki konferans salonunda olur kesin ..

o şanslı 1 kim olur acaba ..

çok önemli biri olucak ya aday şimdi fotolar falan ..

bide onu buroya asanlar var ..::))
Cevahiri beklerken aşağıdaki konferans salonuyla karışlaştık. Fazla kisme yok herhalde.
Eğer kalbalıksa da yanında 2.ci kişiyi karaborsadan içeri sokmalar bile olur.:)

Evet konferans salonunda olacakmış ama cidden saçma insan annesi babası gelsin istese birini seçicek gerçi benim için bu sorun yok da olanlar için düşünceli olmak gerekirdi

10.05.2011 saat:18.00 De ruhsat töreni İSMMOO hizmet binasında yapılacakmış.. Bu zamana kadar otelde kongresaraylarında yapılan tören bu dönem hizmet binasında yapılacakmış.. ne kadar şansızım yaa. 2000 tlyi hizmet binasının o karanlık salonunda belgeyi almak için ödemişiz.. ne hayaller kurmuştum annem babam ve eşimle gidecektim hepsi yıkıldı. sanırım eşimle gidecek.. o karanlık salonda 2 kurabiye verirlr artık :D :D

ececan canım sen sürekli tarihi yanlış yazıyorsun 10unda gidersen kimseyi götüremeyeceksin 17si

ayyuk ' Alıntı:
ececan canım sen sürekli tarihi yanlış yazıyorsun 10unda gidersen kimseyi götüremeyeceksin 17si

bana gelen mesajda aynen öyle yazıyor

Değerli Üyemiz 10.05.2011 18.00 de odamız hizmet binasında gerçekleşecek ruhsat törenine katılmanızı rica ederiz. Web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
İSMMMODASI

inanılır gibi degil .olmadı sıra alıp gişeden versinler ..

oda daha kötüye gidiyor ..yakında dügün salonu tutarlar .: ))

Değerli Üyemiz ececan,
TÜRMOB tarafından hazırlanan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatınız gelmiştir.
10 Mayıs 2011 tarihinde, saat 18.00 de Odamız Hizmet Binasında yapılacak ruhsat törenine katılmanızı rica ederiz.
Törene katılmak için lütfen rezervasyon yaptırınız.
Törene katılacağım. Törene benim dışımda 0 1 kişi gelecektir.
Törene katılamayacağım

bu ismmonun sitesindeki rezervasyon kayıt bilgisi

Tabure getirirsek bir insan daha fazladan getirebilir miyiz? diye sormak lazım :)

Ruhsat törenini birkaç partide yapacaklar anlaşılan 10 mayıs salı - 17 mayıs salı

aydinay ' Alıntı:
Ruhsat törenini birkaç partide yapacaklar anlaşılan 10 mayıs salı - 17 mayıs salı
muhtemelen öyle olacak. Bende 10 mayısta gideceğim.
Bizde amma şansızmışız. Konferans salonu bize denk geldi.

yok ağalar hanımağalar banada 11,05,2011 saat 18,00 diye geldi valla kimseyi takmam cemaatten kim gelirse gidicem isterse almasınlar ;D

Ölmezsek 17 mayısta odada görüşmek üzere..

Ben odayı aradım. Neden rezervasyon bir kişi ile sınırlı dedim. Hadi 1 kişi eşimiz geldi, bizim anamız babamızında gelmeye hakkı yokmu dedim. Kadın önce şaşırdı. Sonra onlarda gelebilir dedi. Sorun olmaz dedi. Sonra ailemizde gelince rezervasyon tek kişilik deyip kapıda sorun çıkarmayın dedim yok olur mu öle şey tabiki gelebilirler dedi. Ben valla ailemide götüreceğim. Eğer almazlarsa görüşmeler zaten kaydediliyor siz böyle söylediniz deyip kapıda kıyameti koparıp eğlenceye daha erken başlayabilirim ;D

bende eşimle 3 çocuğumu götürürüm Yahya Beyle hep beraber hatıra fotağrafı çektiririm diye şimdiden hayaller kurmaya başladım..

sinanyucel ' Alıntı:
yok ağalar hanımağalar banada 11,05,2011 saat 18,00 diye geldi valla kimseyi takmam cemaatten kim gelirse gidicem isterse almasınlar ;D
sinan bende 11/05/2011 bir aksilik olmazsa görüşürüz :)))))))))))))

alparslangunay ' Alıntı:
sinanyucel ' Alıntı:
sinan bende 11/05/2011 bir aksilik olmazsa görüşürüz :)))))))))))))
vay abicim seni bu forumda da görmek çok güzel olsa gerek ne demek abi görüşürüz tabi ben seni hemen tanırım ama sen beni bulabilecekmisin :))))