İşyerim Taşınıyor Bir Tebliğ Ya da Bildirim Yapılmadı

Merhabalar 3 senedir bir firmada calisiyorum iş yerim bir bildirim bir tebliğ de bulunmadan taşındı. Zeytinburnu ndan Haramidere ye Gitti.Hatta biz tasidik Fakat hic bir şey icin bir imza atmadim en basta tasinmadan once gelemiycem dedim idare et taşiyalim denildi yardim ettik.Ben Zeytinburnu nda oturuyorum Bana uzak metrobüs ve yürüme yolu var 25 dk kadar Vardiyalı çalışıyorum Serviste yok.Bana bir tarih vermediler tarih veremezdim dedi patron apar topar taşındi lar. Tazminatımi istedim vermem dedi mahkemeye gidicem dedim Tamam dedi.Ayin 5 inde maaşımın geri kalani elden verirken yol parası istedim bir dahaki ay dedi Asgari ücret bankaya gerisini elden ödüyor.Ben gitmek istemiyorum kıdem ve ihbar tazminatı alma hakkım varmı ve ne yapmam gerekir. Teşekkür Ederim

fesih etme hakkım ve tazminatimi albilirmiyim

2009 tarihinde o açıklama ve 2 örnekte vermiş hem olumlu hem olumsuz ben sizlerden bilgi almak istiyorum teşekkürler
Link silinir mi bilmiyorum ama Ali Tezel üstadımız benzer konuda güzel bir cevap yazmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba, iş yerim tuzlaya tasındı ve benım evıme 71 km.ben yoldan dolayı cok zorlanıyorum ve kucuk bebeğim var. iş yerimden kıdem tazmınatımı alarak ayrılmak istiyorum ama vermıyorlar. bu durumda ne yapmam gerekir? servis oldugu ıcın kendılerını haklı görüyorlar ama ben sabah 6 da servise binip akşam 7 bucuklarda geliyorum ve trafik cekiyorum. istifa etmediğimi zor durumda kaldıgım ıcın ayrılmak durumunda oldugumu ılettım ama tazmınat veremeyız dyorlar. benım bu durumda yapmam gereken nedir?