fonradar

İşyerinde Can Sıkıntısı

İş yerinde sabahtan işlerim bitiyor öğleden sonra boşum genellikle haliyle boş kalmak can sıkıntısını da beraberinde getiriyor. int. falan da bi yere kadar. Diğer çalışanlara yardım edeyim desem onlar da harıl harıl çalışıyor değiller zaten ve işime göz dikti diye düşünüp surat yapıyorlar. merak ediyorum benim durumumda olanlar var mı? siz ne gibi çözümler buluyorsunuz böyle durumlara?

İş yerinde sabahtan işlerim bitiyor öğleden sonra boşum genellikle haliyle boş kalmak can sıkıntısını da beraberinde getiriyor. int. falan da bi yere kadar. Diğer çalışanlara yardım edeyim desem onlar da harıl harıl çalışıyor değiller zaten ve işime göz dikti diye düşünüp surat yapıyorlar. merak ediyorum benim durumumda olanlar var mı? siz ne gibi çözümler buluyorsunuz böyle durumlara?

Merhaba Aslı hn,
Sabah sabah tebessüm etmeme sebeb oldunuz:)) Bu sitede bunu gördük çok şükür sırtımız yere gelmez artık::)) Öncelikle işiniz zor Allah yardım etsin::)) Ben bile size cevabı bu saatte verebiliyorum anlayın artık bu sitenin gerçek müdavimlerinin kafasını kaşıyacak vakti yok inanın..
Dedim yaa işiniz bizdende zormuş sizin..Kolay gelsin::)))

Kendinizi geliştirmek için bazı şeyler okuyabilirsiniz mesela))

tek derdiniz bu olsun :)

çalıştığınız firma için araştırmalar yapın, yeni pazarlama yolları bulun, yeni müşteriler bulun (maille, faxla firmalara teklif gönderin mesela), hem vakit geçer, hem de firmaya katkınız olur, kısa sürede yükselirsiniz :)

Belirli bir alan/meslek üzerine çalışıyorsanız o alan-mesleğin 1 numarası olmayı hedefleyin,dolayısyle bu yönde kendinizi geliştiriniz,
yok böyle değil çok da nitelik gerektirmeyen bir iş de çalışıyorsanız,bilesiniz ki çalışma hayatında bu durum çok ender,dolayısyle ola ki gün olur da bu işinizi kaybederseniz,boşa düşmüş gibi olur,belirli bir yaş dan sonrada yeni arayışlar süreci sizi üzebilir...

Not:Zaman ın telafisi yok...

sayın Aslı bu işin aslı yardım sever olmak lazım öncelikler internette günlük dua sayfası açın inancınıza göre bol bol dua okuyun sonra sosyoloji felsfe edebiyat sayfalarını ziyaret edin ardından da bu sayfada soru soran cevap alamayan pek çok yardıma muhtaç insanlar var bol bol mesleki kitap ve dergi alıp takip edin bilginizi ilminizi artırın bu meslekde en iyi yere bilginizi artırarak gelin hem çok şey öğrenirsiniz hemde bilgilerinizi zekatını başkalarına yardımcı olarak verirsiniz

Tekrardan merabalar. Ben bu konuyu acmisim ve hic bakmadim yeni goruyorum yorumlari. Faruk Bey yorumunuz kendimi kotu hissetmeme sebep oldu. Efendim Allah yogunlugunuzu bozmasin diyelim ne guzel. Fakat emin olun bu durumda olan cok fazla calisan var. Ve bugun anladim ki tamamen calistiginiz yerle alakali birsey. Is yerimi degistirdim yeni isimin ilk gunu bir aylik birikmis isi onume yigdilar :) Bi an o bos zamanlarimi aramadim degil hani. Cok sukur kisa surede adapte oldum. Demekki neymis para sirkulasyonu varsa is cok, para yoksa is de yok.

Selamlar Sayın ASLI
İşinizi veya işyerinizdeki konumunuzu bilemediğimizden vaktin nasıl değerlendirileceği konusunda yorum yapmak ne derece doğru olur bilemiyorum.
Fakat aramızda olduğunuza göre,meslektaş olma ihtimalimiz oldukça yüksek :)
Hal böyleyse ve faaliyet alanı muhasebe ise,muhasebede hiç bir zaman işin bitmeyeceğini bizden daha iyi biliyor olmanız gerek :)
Velev ki o günlük acil işleriniz bitti,açın gib sitesini veya alomaliye ana sayfayı,bütün tebliğleri okuyun.Örneğin yeni yayınlanan 270 sayfalık kdv tebliğinden başlayabilirsiniz :)
Muhasebe departmanında olupta,işim bitti diyebilenin gerçekten işi bitmiştir!!

Eskiden işyerimiz Eminönü Tahtakaledeydi.İşyerinde bi abimiz vardı.Ne zaman,abi işimiz bitti,ne yapalım desek, "Sarayburnunu biliyo musun,git denize taş atta gel" derdi :)

valla ben işimi bitirince en büyük zevkim olan kare karalamacayı oynuyorum.. acayip kafa dağıtıyor :) tavsiye ederim.