fonradar

İtiraz Sonucları TEOS a Yüklendi.......

benimde vergi 45 idi değiştirmemişler :(( puanları yükseltirken diğer notlarımızı da göz önüne alıyorlar

çok sevinidm bir ders bir derstir.
inşallah aralıkta veririsin.
maliyet te ben de son ders bakalım ne oalcak

umarım sende kurtulursun aralıkta.benımde 2.girisim olcak.ıyısallah kurtuluruz artık.aylardır üzerımızdekı stress yettı artık.
suan 1 ay kaldı.malıyette bıkaç konum kaldı bıtırmem gereken.onları bıtırınce soru agırlıklı çalıscam.
sen ne durumdasın.çalısabıldın mı?

umarım sende kurtulursun aralıkta.benımde 2.girisim olcak.ıyısallah kurtuluruz artık.aylardır üzerımızdekı stress yettı artık.
suan 1 ay kaldı.malıyette bıkaç konum kaldı bıtırmem gereken.onları bıtırınce soru agırlıklı çalıscam.
sen ne durumdasın.çalısabıldın mı?

çalşımaya uyğraşıyorum desem...
işler çok yoğun ve eve gidince bişr kaç konu baktım. ancak geçen sınava çalışırken konulşarın çoğu aklımda kalmış. yeniden üstüenden geçmek daha kolay oluyor. danıırm 10 güne kadar soruları çözmeye başlarım diye düşünüyorum.
ama ne sorarlar ne olur işte onu bilemiyorum.
kızım sipariş maliyet sistemini işaretledi::=== anne buraya çalış diye ::) 3 yaşında bakalım o konuyu kendime uğur tutacağım.:()((

Arkadaşlar Maliyetle ilgili öngörülerim...

1. İşçilikler...
2. Maliyet muhasebe kayıtları
3. Safha Maliyet Sistemi

dersane hocamızın söylediğine göre her yıl en az maliyetten dağıtım sorusu çıkmış. 2012 yılında iki dönemdir dağıtım çıkmıyor çıkabilir diyor.
beklediği sorular
1. dağıtımlar
2. işçilikler
3. tam değişken normal maliyet sistemi
4.sipariş maliyet sistemi 10 yıldır sorulmuyormuş.
zaten son sınavda birleişk mamüller ve standart maliyet geldi gelmez. bir önceki sınavda safha maliyet ve değerleme yöntemleri geldi gelmez.
toplamda 8 konu olduğuna göre son sınavlardaki dağılıma göre dört konu kalır.

başabaş noktası ile ilgili soru öreneği var mı elinişzde?
ve başabaş noktası ne sıklıkla çıkıyor biliyor munuz;?

dersane hocamızın söylediğine göre her yıl en az maliyetten dağıtım sorusu çıkmış. 2012 yılında iki dönemdir dağıtım çıkmıyor çıkabilir diyor.
beklediği sorular
1. dağıtımlar
2. işçilikler
3. tam değişken normal maliyet sistemi
4.sipariş maliyet sistemi 10 yıldır sorulmuyormuş.
zaten son sınavda birleişk mamüller ve standart maliyet geldi gelmez. bir önceki sınavda safha maliyet ve değerleme yöntemleri geldi gelmez.
toplamda 8 konu olduğuna göre son sınavlardaki dağılıma göre dört konu kalır.

ağzınızdan bal damlıyor bu konular geleceği o kadar belli ki gelsinde bitsin bu işkence

Merhaba
Benimde hukuk notumu 44 den 50 yapmışlar.
Ama hukuktan baya bi not kırmışlar yani..
Çok şükür aralık sınavına sadece meslek hukuku kaldı..

nur arkadaşım başabaş noktası tutarı karı zararı gibi sorular yönetim muhasebesinin konusudur. o yüzden bu konulardan sorumlu değiliz. boşa çalışma

ay çok sevindim. ben sürekli orada takılıyorum. notların içinde oyk. ama maliyet muhasebesi konuusnda var.
karıştırıyorumd a zaten .
inşallah çıkmaz.
zaten çok da çalışamıyorum. bu dönem ancak çalışıp halletmeliyim.
artık yeter. son hakka bıraklmadan çözmeliyim. strese katlanamıyorum

1. İşçilikler
2. Maliyet kayıtları ve Satışların Maliyeti Tablosu
3. Dağıtımlar (Kademeli Dağıtım)
4. Safha Maliyet Sistemi

İhtimal dahilindedir... Ama benim gibi tek dersten kaldıysanız. Bütün konulara hakim olmak gerek...

Artık bitsin bu iş... Sonrasında Spk Lisanslama var...

nur kardeş aynı durumdayız tek ders son 2 hak kesin vermemiz lazım yoksa son hakka kalırsak stresten içimizi yeriz. kursa gidiyormusun evdemi çalışıyorsun