İzin Defteri Hk.

forumda aramıştım ama soruma cevap bulamadım yardımcı olursanız sevinirim biz izine gidenlere izin kağıdı imzalatıyoruz bir de izin defterimiz var ona işliyoruz izin kağıtlarını izin defterine işleyip izin kağıtlarını dosyalarına koyyoruz 1000 çalışanımız olduğu için ayrılan ve giren çok oluyor izin defteri tutmamız zor oluyor defter sayısı çok artıyor bunun için izin defterini bilgisayar ortamında tutsak olurmu? ya da tek yaprak halinde yapsak dosya ya taksak ta adam ayrıldığında onu çıkartıp dosyasına koysak olurmu defter şekilnde deyilde normak tek bir kağıda işleyip onu da dosya ya taksak o şekilde olduğu zaman sayısız defter olmamış olur umarım anlatabilmişimdir bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: İzin Defteri Hk.

tabiki olur.bende defter tutmuyorum.excel de hazırladığı izin föyüm var.çıktı alıp her işçi için ayrı ayrı dolduruyorum.alfabetik yaptım araması kolay oluyor ayrıca işten çıkan kişilerin föylerini çıkarıp dosyasına koyuyorum.bilgisayardada izine çıkanların bilgilerini kayıtlı tutıyorum.takip edip herkesin izine çıkmasını sağlamak için.

kolay gelsin.

cevabınız için teşekkürler ama sizin dediğiniz uygulamanın iş konunu açısından bi sakıncası var mı zannediyorumki denetlemeye geldikleri zaman izin defterine bakıyolarmış defter yerine dosya içersindeki tek yapraklı görürse böyle olmaz felan derse bence de sizin yaptığınız uygulama çok güzel büyük ihtimailde bende sizin gibi yapmayı düşünüyorum

A4 kağıdında hazırlamış olduğumuz izin cizelgeleri incelemde bir sorun yaratmadı

iş kanununda "izin defteri veya kartı" benzeri bir ifade var. o yüzden tek yaprak olarak da düzenleyebilirsiniz.