fonradar

İzmir, Antalya ve Denizli civarı SPK lisans belgesi olan meslektaşlar varmı?

Önder68

Katkı Sunan Üye
Değerli Meslektaşlar

İzmir, Antalya, Isparta, Afyon, Kütahya ve Denizli civarı Spk bağımsız denetim lisansı olup, bağımlı olarak çalışmayan başka bir bağımsız denetim kuruluşu kadrosunda bulunmayan arkadaşlarla işbirliği yapma imkanı doğmuştur. Yukarıdaki şartları taşıyan meslektaşlarla haberleşebiliriz Özel mesajdan da bağlantı sağlayabiliriz İyiçalışmalar Saygılarımla

Önder TUNABOYLU

Ynt: İzmir, Antalya ve Denizli civarı SPK lisans belgesi olan meslektaşlar varmı?

Sayın Önder Bey; bağımlı olarak çalışmayan başka bir bağımsız denetim kuruluşu kadrosunda bulunmayan smmm belgeli ayrıca son bağımsız denetim sınavına girmiş ve denetim stnadartlarından geçip spk belgemi alabileceğimi düşünüyorum.8 yıldır YMM ofisinde çalışmaktayım. Adana'da ikamet etmekteyim.Ancak bana en yakın il olan Afyonda çalışabilirim. Saygılarımla
[email protected]

Ynt: İzmir, Antalya ve Denizli civarı SPK lisans belgesi olan meslektaşlar varmı?

Merhaba Arkadaşlar
e-posta ile iletişim kurmak isteyen meslektaşlar için

Şahsi e-posta [email protected]
Şirket e-posta [email protected]

İyiçalışmalar

Ben aralık 2011 sınavı ile belgemi alacağım.Aydın ikametgahım.

muhasebe standartlarından iptal edilen sorularla birlikte 80 aldım.72 ortalamayla bu işi tamamladım.İtiraz sürecinde mücadeleye katılan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Başarılı olan arkadaşlara tebrik eder.Devam eden arkadaşlara başarılar dilerim.

Aralık 2011 spk sınav sonucuna göre SPK belgemi almayı hakediyorum. Adana'da ikamet ediyorum.Başka illerde de çalışabilirim. İlgililenen arkadaşlar irtibata geç[email protected]