Kadıköy Buluşması

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Arkadaşlar merhaba
Bugün Ferhat'la yaptığım görüşme sonunda 4 KASIM CUMARTESİ günü Kadıköy Merkezde bir buluşma tertiplemeye karar verdik.(yer tam olarak belli değil)
Buluşmaya gelebilecek arkadaşlar var ise (veya farklı bir gün veya yer öneren) buradan yazabilir mi?Böyle bir şey düşündük ama sizlerinde görüşünü alalım.
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar

Aklımda bir yer var.Bugün gidip görüşüp rezerv yaptıracam.Ona göre ilgili yeri burdan paylaşırım.Totalde kaç kişi oluruz bilmiyorum ama 5-6 kişilik rezerv yaptırayım.
Sürekli 4 kişi toplanıyoruz daltonlar gibi.Yeni arkadaşlarda bekliyoruz.Muhabbet eğlenceli geçiyor bakın,gelin pişman olmazsınız :)

Merhaba

Bende müsait olursam gelmek istiyorum. Siz değerli abilerimle hem tanışmak hemde tecrübelerinizden faydalanmayı çok isterim..

Sizlerle bu vesile ile tanışmak ve değerli fikirlerinizden yüz yüze de istifade etme fırsatını kaçırmak istemem.
ben de geleceğim eğer sizin için de uygunsa...

Abdullah abi selam.
Abi bilmiyorum konseyi toplayıp karar vermemiz lazım :)
Yalnız 4 veya 5'i olmazsa Kasım ayı için başka uygun bir gün görünmüyor gibi.Malum geçicilere daldık mı kolay kolay çıkamayız.
5'i olabilir mesela.Ama yine ortak kararımız olsun.Arkadaşlara nasıl uyarsa benim için farketmez.

Abdullah Makineciyi aramızda görmeyi çok isterim, ancak pazar günü (5 kasım ) benim sabahtan başka bir etkinlikte bulunmam gerekiyor, gerçi herkese uyuyorsa sadece beni mazur görün.

Merhaba ;

4.Kasım diyelim mi o zaman ?
Kendi aracımla gelemeyeceğim için gidiş dönüş biletlerini halletmem gerekiyor.
Biraz tez canlıyımdır diye anlatmıştım biliyorsunuz .:)

Abdullah abi,geliş saatinizi ve yerinizi bildirin alayım sizi.
Vip hizmetimiz mevcuttur,hiç sorun değil,memnun olurum