Kadıköy-Ümraniye Civarı Maliyet Muhasebesi Dershane Önerisi- Tek Ders Son Hak.

Merhaba arkadaşlar,
Tek dersim olan Maliyet Muhasebesinden Som hakkımı temmuzda kullanacağım. Daha önce dershaneye gitmedim. Ama bu sefer gitmek istiyorum. ve gitmeme de değsin istiyorum. Dershane önerilerinizi bekliyorum.
Sınav günleri efsane hoca ders veriyorum diye reklam kağıdı dağıtıyordu şuan o kağıdı da bulamıyorum. ona mı gitsem yoksa başka dershaneyemi gitsem lütfen tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
Saygılar

Ynt: Kadıköy-Ümraniye Civarı Maliyet Muhasebesi Dershane Önerisi- Tek Ders Son Hak.

ümraniye de murat dersanesi var başka da yeterlilik kursu yok.kadıköyde murat,bilge,deha var benim bildiğim bu kadar

Ynt: Kadıköy-Ümraniye Civarı Maliyet Muhasebesi Dershane Önerisi- Tek Ders Son Hak.

herkes kendine göre efsaneyim der :) ben kadıköy murata gittim özlem hocanın anlatımı süperrr tavsiye ederim..

Hangi dönem 100 aldınız birde onu söyleseydiniz tam olacaktı.

Ben kesinlikle ümraniye murat'ı önermiyorum.

efsane diye biri varmış cafede adam bir ders anlatmış sanki sınav sorularını o hazırlamış gibi örnek yapıyor diyor fromdaki arkadaşlar, bence efsaneyi yakala

fazlada bir seçenek yok galiba,
deha ve murat tan birini seçecez ama hangisi

birde bilge var kadıyöyde yukarda arkadaşın dediği gibi, fiyat olarak en uygunuda o ama ben fiyatına felan bakmıyorum önemli olan kazanmak.

Efsaneye git.

the legend...

Son sınav hakkım 2009/kasım idi ve ben maliyet dahil 3 sınava girdim. Marmara üni. göztepe kampüsünde sağolsun Efsane Hoca kendisinin kursuna gitmediğimiz hallde bizim sorduğumuz soruyu cevapladı detaylı bir şekilde ve o soru sınavda 60 puandı yanlış hatırlamıyorsam.Benimde tavsiyem Efsane Hoca....

Son sınav hakkınızda başarılar...

Son aralık sorusunu elinize alın sonrada deha ve murata gidin ve sadece şunu sorun bu soru tarzında bir soru hiç çözdünüzmü yada bu soru ve konular müfredatınızda varmı cevap verebiliyorlarsa ne mutlu onlara.
Sitelerinde zor sınavlarda öğrencilerimizin bazıları geçti diye sevinirler ancak son hakkı olupda dersaneye gidip dosya yakanlar oldummu asla bize gelip dosya yaktılar demezler neden desinler ki ;)

ya arkadaşlar yardımcı olun
ben efsane hocaya gidecem
ama bu adam nerde ders verir hangi ilçelerde hafta sonu grubu varmı hafta içi grubu varmı
ders zamanları ne zaman hangi ilçelerde verir ve nekadardır bu adamın ücreti para mühim deil ama fiyatıda
öğrenmek istiyorum bir yardımcı olun

bende özlem hoca derim arkadaşım.anlatımı çok iyi.bildiğim kadarıyla kadıköy murattan ayrıldı.
kadıköyde akmar pasajnın karşısında mektep eğitim kurumları dersanesinde ders veriyor.
git bi görüş derim

bol şans

arkadaşlar odanın kurslarından memnun olan var mı? bende maliyetle başı dertte olanlardanım. ve hangi kursa gideceğime karar veremedim. b.düzünden kadıköye gitmeyi bile göze aldım artık kurslar için.

Efsane Hoca ile görüştüm. Cumartesi ve Pazar günleri Bakırköy de kurs verecekmiş. Bana da Bakırköy çok ters bir yer . Dolayısıyla Kadıköy deki kurslara bakacağm .

benimde maliyetten son sınav hakkım inş. nasip olursa bende efsane hocaya gideceğim.

benım de vergı son hak temmuz :(( ınsallah gırıs oldugumuz sınavda vermısımdır yoksa stresı yetecek :((

Arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum

İstanbul'da gitmediğim kurs tanımadığım hoca kalmadı haftada 2 saatlik derslerle deha m.köy deha bakırköy bilge kadıköy olmuyo bu iş... artık maliyette birkaç konunun karışımı birlikte soruluyor

son 3 hafta kala 2.5 saattlik uzakta olmasına rağmen gittim

Efsane hoca kıyas edilemeyecek derecede başarılı diğer kurslar gibi ders saatiyle sınırlı kalmıyo öğlen 3 ten

akşam 11'e kadar soru çözen başka bir hoca tanımadım ben

sınav konusunda son hafta söylemişti hoca 5- 6 konunun birlikte sorulcağı komplike soru bekliyorum diye

resmen hocanın sınavdan bir gün önce etütde çözdüğü soruyla karşılasınca bir an heyecanlandım

allah ondan razı olsun inş. bu dönem ruhsatımı alıcam. saygılar

arkadaşlar herkese mrb. siz istanbulda efsane hoca imkanına sahipsiniz biz ne yapacağız bu durumu bu hocanın ders notları , kitabı vs. varsa yardımcı olursanız seviniriz. ayrıca hocamızın hocamızın sınav sorularını tahmin etmesi ve sınavdan bir gün önce benzer bir soruyu çözerek talebelerine mükemmel bir avantaj sağlaması hocamızın bu konudaki tek ve mükemmel kaynak olduğunu göstermektedir. hocamızdan ders alana meslektaşlarımızdan yardımlarını bekliyorum. saygılarımla

Özlem Hocayı bende tavsiye ederim arkadaşım. Benim de maliyetten son hakkımdı bu son sınavdan önceki sınava girdim ve geçtim. Çok fazla çalışmamıştım son hakkım olmasına rağmen bu son yapılan sınava girseydim hiç bir efsane fayda etmezdi eminim :) Ancak Özlem Hoca' nın anlatımı gerçekten iyi ve dersleri sıkmıyor. Sana şunu net söyleyebilirim Deha Kadıköy' ün maliyet hocası berbat kusura bakmasında üniversitede ders anlatır gibi konu anlatıyor. Hocam diyorum soru çözmeyecek miyiz, çözeceğiz diye diye son haftayı getirdi ve ben sınava girmedim o dönem iyi ki de girmemişim. İşin özeti efsaneyi filan bilmem Özlem Hoca iyidir. Ayrıca Mektep' in kurucularından Özgür hocada iyi biridir şahsen tanıyorum reklam olsun diye yazmıyorum ama yardımcı olur her konuda :) Şimdi bu yazdıklarımdan sonra eminim reklam polemiği yaşanacak silsem mi diye bir düşündüm ama neyse boşver ;)