fonradar

Karabağlar Sosyal Güvenlik Merkezi -İzmir

fatihcavus

Katkı Sunan Üye
Karabağlar Sosyal Güvenlik Merkezi Hizmetine başlamıştır

karabağlar sgk iletişim ve telefonu

karabaglarsgk-1.jpg

Ynt: Karabağlar Sosyal Güvenlik Merkezi -İzmir

Hayırlı uğurlu olsun.

İstanbul Başakşehir 5.Etap da da açılacak sanırım yeni bir şube, yerini de kiralamışlar, açılacak diye kocaman da bir afiş asmışlar, dört gözle bekliyorum. :)

Sn. NİSANLI; Siz İzmirdemisiniz ??? ??? ???

Profilim dogrudur. Istanbulluyum. Is ve gezi amacli buralardayim. Pazartasi istanbuldan yine aranizda olucam

NİSANLI ' Alıntı:
Profilim dogrudur. Istanbulluyum. Is ve gezi amacli buralardayim. Pazartasi istanbuldan yine aranizda olucam

keşke haberim olsaydı seni gezdirirdim ben :D :D ;D

NİSANLI ' Alıntı:

İzmirin Hangi Semtindesiniz Şu An Sayın NİSANLI ?

İrem35 ' Alıntı:
[keşke haberim olsaydı seni gezdirirdim ben :D :D ;D

İrem Hn. İki hafta önce ben de İzmir deydim, gezdireceğinizi bilsem ben de haber verirdim size ;) Sizin büronuz hangi semtte..

EYLÜLDURU ' Alıntı:
İrem35 ' Alıntı:

İrem Hn. İki hafta önce ben de İzmir deydim, gezdireceğinizi bilsem ben de haber verirdim size ;) Sizin büronuz hangi semtte..

Benim bürom Alsancak semtinde.. Ben alsancaklıyım :)
eğer İzmir' e bir daha uğrarsanız; Alsancak semtine uğrayın.. eğer acil bir işim yoksa, neresinde olursanız olun sizi bulur gezdirir, misafir ederim ;)
başımın üzerinde yeriniz var.. beklerim herzaman ;)

EYLÜLDURU ' Alıntı:
İrem35 ' Alıntı:

Yani Sayın Meslektaşım İzmire Geliyorsunuz Haber Vermiyorsunuz, Forumda Bir Başlık Açsaydınız Keşke Sizi Burada Ağırlardık İzmirli Meslektaşlar Olarak İrem Hn Olsun Ben Olsun Diğer Meslektaşlar Olsun Her Zaman Bekleriz.

Meslektaş Olarak Böyle Konularda Birbirimize Destek Olmalıyız,

NİSANLI ' Alıntı:

Ne işin var Bornovada?
seni götüreyim Alsancağa, plevne bulvarına, kıbrıs şehitleri caddesine; bi yandan tütsüler yanar, cadde üzerinde amatör sanatçıların etkinliklerini izlerdik.
Bir yandan ahşap binalar; ahşap ile tütsünün karışımı eşsiz sahil manzarası eşliğinde sıcak çikolata alırdık..
mis gibi güzel olmazmıydı? güneşin batışını izlerdik..

Ah alsancağım...
Alsancak olmasa İzmir diye de bir yer olmayacakmış sanki :)

NİSANLI ' Alıntı:
FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
NİSANLI ' Alıntı:

İzmirin Hangi Semtindesiniz Şu An Sayın NİSANLI ?

Bornovadayim

Çok Güzel Sayın NİSANLI, Nacizane Tavsiyem Madem Bornovadasınız Çiçekli Köyde Yada Homeros Vadisinde Sabah Kahvaltısı Yapmadan Dönmeyin Derim İstanbula
Köy havası, çam, kekik, çiçek kokuları arasında mis gibi kahvaltı yapmanızı öneririm.
Kahvaltı Menüleride Hem Uygun Fiyat Hemde Çok Çeşit Var Mesela Size Kısa Bir Örnek Vereyim Sayın NİSANLI; Kahvaltı menüsünde beyaz peynir, tulum peyniri, köy balı, manda kaymağı, karadut aşkı baharatlı cevizli köy salçası, lor salatası, yeşil kırma zeytin, siyah doğal zeytin, köy reçelleri ayva, erik, portakal, şeftali, enginar, kayısı, karabaş otu çiçeği, ebegumeci çiçeği reçelleri kekikli örgü peyniri, domates salatalık buğday ekmeği enfes doğa manzarası ile birleşince harika bir gün geçirebilirsiniz. :D

İrem35 ' Alıntı:
NİSANLI ' Alıntı:

Ne işin var Bornovada?
seni götüreyim Alsancağa, plevne bulvarına, kıbrıs şehitleri caddesine; bi yandan tütsüler yanar, cadde üzerinde amatör sanatçıların etkinliklerini izlerdik.
Bir yandan ahşap binalar; ahşap ile tütsünün karışımı eşsiz sahil manzarası eşliğinde sıcak çikolata alırdık..
mis gibi güzel olmazmıydı? güneşin batışını izlerdik..

Ah alsancağım...
Alsancak olmasa İzmir diye de bir yer olmayacakmış sanki :)

İrem Hn Desenize Çok Yakınız Bende Kıbrıs Şehitlerindeyim

FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
İrem Hn Desenize Çok Yakınız Bende Kıbrıs Şehitlerindeyim

sahi mi? :D :D
ne kadar güzel.. yakınmışız.. ben plevne bulvarındayım :)