fonradar

Kasım 2007 Vergi Sınavına İtiraz Eden Var mı ?

EYUPPPP

Katkı Sunan Üye
Merhaba Arkadaşlar

Yeni yeni kendime geldim.

Sadece vergi kaldı ama çok kötü 15 vermişler ki imkansızzz .

Benim gibi yüksek bekleyen ( 50 - 60 - 70 ) çok düşük gelen arkadaş varmı ?

İtiraz eden varmı ?

Ynt: 24-25 Kasım Vergi Sınavına İtiraz eden varmı ?

slm arkadaşlar.sanırım hepimizin sıkıntısı aynı.
bende vergiden kalmışım.
banada 18 vermişler.itirazda bulundum.beklemekten başka çaremiz yok sanırım.
bende sizler gibi 50-80 arası beklerken gelen not çok komik 18....

bence 50 altında alan herkesin toplu itiraz etmesi lazım. Düşünsenize okadar kağıt tekrar bulunacak tekrar notları toplanacakitiraz sahiplerine yazılar yazılacak itiraz bedelleri sisteme işlenecek oooo bir sürü iş yükü ben olsam veririm 15-20 ytl neyse bu yüküde yaşatırım onlara . Ki bir dahaki sınavda tekrar tekrar aynı itirazlar olmaması aynı işlemler tekrar yapılmaması için kağıdın hakkı neyse onu verirler . Ama tabi ozamanda böyle her dönem aynı soru gelmez orası ayrı mevzuuu..

ikinci girişimdi benimde 2 ders kaldı marta
vergi 33
denetim 40

vergiden yüksek bekliyordum 70-80 arası
sonuçları görünce inanamadım
itiraz başvurusunu yaptım ama umudum yok benimde, sadece verilen puanları yeniden topluyorlarmış
iyice korku oluştu bende yanlış bişey yazmamıştım
şirketlerin sınıflandırılması vergisel durumları,borçların değerlemesi,kvk kabul edilmeyen giderleri yazdım istediğin gibi (virgülü virgülüne) olmadı hadi 50 verirsin ,gerçekten halen hayretler içindeyim ve şaşkınım

Bende sizler gibi ilk girişimde 28 almıştım,70 beklerken.Sonra öğrendim ki kendinden bir cümle bile eklersen puan düşüyorlar.Herşey doğru olmalı ve ilave cümle yazılmamalı.Örneğin KV'ye göre indirilecek giderlere 'Ayrılmış olan ihtiyat akçeleri'yazarsanız 0 puan geliyor.Doğrusu 'Her ne şartla ve adla olursa olsun ayrılmış olan ihtiyat akçeleri'olmalı.En zor sınav bu.Tam ezber yapmadan olmuyor.Noktası ve virgülüyle yazmalısınız.

arkadaşlar ben daha önceki sınavdan 40 almıştım itiraz ettim.ama sonuç değişmedi.aldığım bilgilere göre eğer son hakkın değilse kağıda gidip tekrar bakmıyorlarmış bile.haberiniz olsun.hiç ümitlenmeyin.şimdiden ezbere başlayın.allah kolaylık versin.

Ben de Maliyet muhasebesien itiraz ettim.tek dersim ve son hakkımdı. Sonucun değişeceğini pek sanmıyorum ama denemedim demeyeyim.25 almışım hiç beklemediğim bir sonuçtu hala kendime gelmedim sayılır.İşlere bile zor konsantre oluyorum

Gerçekten çok garip bi puanlama sistemleri var. Ben geçtim 50 liyle. Ama yüksek bekliyordum tabi. Bunada şükür. Ancak itirazın bişey değiştirmediğini daha önce gödrüm genelde aynı not geliyor.

ymm itirazları açıklandığına göre bizlerinkide 1 hatta 10 güne kadar açıklanır sanırım.pek umudum yok ama.hayırlısı...

beyazzafer ' Alıntı:
arkadaşlar 24-25 kasım 2007 sınav itiraz sonuçları ne zaman açıklanır bilgisi olan varmı?

bence bu hafta açıklanır çünkü yeni dönem dilekçe başvuru sonu 7 mart olduğuna göre itiraz sonuçları bu cumaya kadar açıklanması gerekir ki haftaya kadar millet başvuru yapabilsin diye düşünüyorum.

Ynt: 24-25 Kasım Vergi Sınavına İtiraz Eden Var mı ?

İtiraz sonuçları açıklanmış zaten beklemiyordum değişmesini ama

Kontrol ettik inceledik :) herhangi bir hata yok aynı puanı aldınız gibi bir mesaj var otomtik oluşturulmuş bir mesaj gibi herkese aynı mesaj geldi herhalde

evet otomatik yanıt incledik hata yok aynı puanı aldınız gibi bir yanıt.Aksini beklemiyorduk zaten bukadar da olmaz yani.

bendede aynı

smmm44 ' Alıntı:
Arkadaşlar sağlık olsun...
Emin olun ki bunlar kağıtlara bakmamışlardır...
peki itiraz mekanizmasının işlevi nedir?

Ders başı 15 ytl gelir işlevi bu

çok merak ediyorum 1 puan bile oynayan olsun beeee..

Erin hanım niye halen bizim sayfalarımızda takılıyorsunuz alışkanlıkmı :)

akin94k.t.m.l. ' Alıntı:

Aynen ayrıca bırakıp unutup gidenlerden değiliz biz ;D. Burada çok şeyler yaşadık unutulur mu ? polemiğe dayalı bir şey atayımda ortalık karışsın eğlence olsun diyenlerin gerginlikleride oldu ne dayanışmalar da çıktı bu sayfalardan değil mi akın kardeş sende gidemeyeceksin bak gör demedi deme.

Bende sizi takip ediyorum arkadaşlar;
Allah(CC) hepinize sabır versin.Neler hissettiğinizi çok iyi biliyoruz.

evet arkadaşlar buradan kopup gitmek zor neler çektik umarım çalışan herkez emeğinin karşılığını alır.

ardahan75 ' Alıntı:
evet arkadaşlar buradan kopup gitmek zor neler çektik umarım çalışan herkez emeğinin karşılığını alır.
ERIN_BROCKOVICH ' Alıntı:
akin94k.t.m.l. ' Alıntı:

Aynen ayrıca bırakıp unutup gidenlerden değiliz biz ;D. Burada çok şeyler yaşadık unutulur mu ? polemiğe dayalı bir şey atayımda ortalık karışsın eğlence olsun diyenlerin gerginlikleride oldu ne dayanışmalar da çıktı bu sayfalardan değil mi akın kardeş sende gidemeyeceksin bak gör demedi deme.

Bu arada bizde tecrübelerinizden yararlanırız. ;)