KATÜ'de okuyan bir öğrenci aranıyor, !!!

sm³

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar finansal muhasebeden geçebilmemiz için yusuf sürmenden ders alan, onun dersinde not tutan ve elinde bolca çözümlü örnek olan bi öğrenci bulmamız gerekiyor, bulup o notları elde ederek sınava öyle hazırlanmamız gerekiyor, yoksa bu dönem 503 sorar öbür dönem bilmem kaç sorar, dosyamı yakmak istemiyorum...

Ynt: KATÜ'de okuyan bir öğrenci aranıyor, acil !!!

Süper:)
koptum resmen

bende 5. hakkıma gireceğim galiba maliyetten.
maliyet sorularını hazırlayanın kitabı notu zartı zurtu 1000 liraysa bile alacağım

şu an sokaktan geçen adamdan bile medet umacak psikolojideyim.
gitmek üzere yıllardır emek verdiğim dosyam..

ya adam göstermediği şeyi sormaz , mutlaka 503 le ilgili akreditifle ilgili derste soru çözmüştür, bu çözümleri ve daha fazlasını bulmamız lazım

ya ben finansaldan geçtim
naparsanız yapın yusuf sürmenle siz:) (şaka)

bana maliyet lazım:(

bi sonraki aşamada yapamazsam sınıfta intihar edip yakıcam hepinizin sınavını..

proaccount ' Alıntı:
ya ben finansaldan geçtim
naparsanız yapın yusuf sürmenle siz:) (şaka)

bana maliyet lazım:(

bi sonraki aşamada yapamazsam sınıfta intihar edip yakıcam hepinizin sınavını..

süper olur böylelikle sınav iptal edilir ve o sınıftaki herkezi geçirme ihtimali doğar

soyadı 3. kat 300lü sınıflar Ö soyisimli gruplar...

Aralık maliyet sınavı..

önce sınıfın kapısını kapatıp sonra su diye şişeye doldurduğum benzinle kendimi yakacağım.

bağırarak koridorlarda koşun ortalığı süper bir velveleye verin ki sınav kesin iptal olsun.

arkadaşlar siz yeni bir konu açın, aralık maliyette geçemezsek yapacaklarımız diye orda devam edin bence, buraya katü de tanıdığı olan ve bize yardımcı olacak birileri yazsın lütfen

Hoca öğretmediğini sınavda öğrencisine soramaz bir kere bu bir gerçektir, mademki 1. sınıf öğrencisine bize sınavda sorduklarını belirtiyor o zaman notları bulmak faydalı olabilir ancakkk örgün okuyanlar bilir bir not var birde gerçekten tutulmuş notlar var.
Bize sadece not değil hocanı dersini adam akıllı dinlemiş idrak etmiş yalayıp yutmuş hocanın dersinden 80-90 almış birinin notları lazım.

aynen öyle, bunun için de lütfen herkes etrafına bi baksın bi araştırsın, mutlaka vardır birileri

Ben mühendislikten birini buldum ama eylül ayına tarih verdi. Eylülde arkadaşlarından almaya çalışıcak. Elime geçerse paylaşırım sizinle

Leontr ' Alıntı:
Ben mühendislikten birini buldum ama eylül ayına tarih verdi. Eylülde arkadaşlarından almaya çalışıcak. Elime geçerse paylaşırım sizinle
işte bu yaa, tebrikler arkadaşım, herkes böyle araştırsa eminim en kısa zamanda bulucaz ve bitiricez bu işi

yaa bu katü meselesini anlayamadım yeterlilik sınavı için mi bu söyledikleriniz fransızım pardon :)

Trabzondaki adaylar not bulma işini daha rahat yapabilirler sanırım. Birileri yardım etmeli. SMMM adayıyız muhasebeden geçemiyoruz olacak iş değil

sayın esperado siz fransız değil de daha çok ispanyola benziyosunuz (şaka şaka), smmm sınavı finansal muhasbe dersinin sorularını katü de prof.olan sayın yusuf sürmeli hazırlıyor ve bize sorduğu ve bizim de geçemediğimiz bu soruları 1.sınıf öğrencilerine sorduğunu söylüyor, biz de napalım katüde okuyon işletme 1 öğrencisi arıyoruz, çok komik bir durum ama yapacak bişey yok

Leontr ' Alıntı:
Trabzondaki adaylar not bulma işini daha rahat yapabilirler sanırım. Birileri yardım etmeli. SMMM adayıyız muhasebeden geçemiyoruz olacak iş değil
leontr haklı , yok mu forumda trabzonlu olan, bize yardım edebilecek biri yok mu
veya başlığı değiştireyim, trabzonda oturan smmm adayı aranıyor diye :D

zeyna78 ' Alıntı:
sm³ ' Alıntı:
Leontr ' Alıntı:
işte bu yaa, tebrikler arkadaşım, herkes böyle araştırsa eminim en kısa zamanda bulucaz ve bitiricez bu işi

Bari bunda birlik olalım.!

Birlik değilde bari bu konu birileri tarafından sulandırılmazsa çok daha faydalı olur. Bu konuyu en azından sınava kadar güncel tutalım notlara ulaşabilirsekde paylaşalım.
Ben şuandan itibaren tek düzen hesap planından başlıycam sonra kenarda köşede ne varsa ne kadar ıvır zıvır bilinmeyen,kullanılmayan hesap varsa tekrar gözden geçiricem yoksa bu adamın dersinden geçmek imkansızzz

Hocanın sorularının tarzında, örnekli kitap tavsiyesi bile büyük iş görür

orhan sevilengülün kitabı var bende 800 küsür sayfa, bismillah deyip 100 kasadan başlıycam taaa nazım hesaplara kadar tek tek hesapları inceleyerek çalışıcam, bi de gelecek dönem soracağı sözel soru amortisman ve nazım hesaplarla ilgili olur diye düşünüyorum

sm³ ' Alıntı:
orhan sevilengülün kitabı var bende 800 küsür sayfa, bismillah deyip 100 kasadan başlıycam taaa nazım hesaplara kadar tek tek hesapları inceleyerek çalışıcam, bi de gelecek dönem soracağı sözel soru amortisman ve nazım hesaplarla ilgili olur diye düşünüyorum

islam çankaya efsanesi sır oldu yani he ....

stonhand ' Alıntı:
Hoca öğretmediğini sınavda öğrencisine soramaz bir kere bu bir gerçektir, mademki 1. sınıf öğrencisine bize sınavda sorduklarını belirtiyor o zaman notları bulmak faydalı olabilir ancakkk örgün okuyanlar bilir bir not var birde gerçekten tutulmuş notlar var.
Bize sadece not değil hocanı dersini adam akıllı dinlemiş idrak etmiş yalayıp yutmuş hocanın dersinden 80-90 almış birinin notları lazım.

Arkadaşlar,

Yusuf Hoca'nın öğrencileri ile kendinizi kıyaslamayın. Sizler Mali Müşavir olacaksınız. Daha ünv.1 nci sınıfa başlamış ve hesapları yeni yeni öğrenip, teorik olarak muhasebe kayıtları öğrenen insanlarla siz birmisiniz. Yusuf Hoca'nın da soruları bu mantıkla sorduğu kanaatindeyim. Soruları ileri düzeyde sorması bence hakedenin geçmesi anlamına geliyor. Zaten hesapları yalayıp yutmuş insanlar olarak sizler bu soruların altından kalkarsınız, yanlız hesapları bir kere gözden geçirin yeter. Bu kadar dert edip ortalığı yaygaraya vermeyin. Hepinize sınav sonuçları açıklanırken bol şanslar, kalan dersleriniz içinde başarılar dilerim.