fonradar

Kaynak Kitaplar Kafam İyice Karıştı

• Konbuyu başlatan stajyer2007
  • Başlangıç tarihi
S

stajyer2007

Ziyaretçi
meraba arkadaşlar benim bitirme sınavıma yaklaşık 9 ay var arkadaşlar forumu takip ediyorum yanlış kaynağa çalışıp emek sarf etmek istemiyorum son sınav sorularıyla birlikte bilinen kaynak kitaplar yeterli olmuyor heralde benim kitaplar 2004 basım

maliyet muh. yurdakul çaldağ
mali analiz adem çabuk ibrahim lazol
denetim ömer duman yeni basım
finansal muh. Ercan beyazıtlı

vergi hukuku, temel hukuk ve meslek hukukundan kitap almadım değişiklikler olduğu için

Arkadaşlar vergi, meslek ve temel hukuk için hangi kitaplara çalışmalıyım maliyet analiz denetim kaynaklarım yeterlimi yeterli değilse hangi kaynaklara çalışmalıyım

Ynt: kaynak kitaplar kafam iyice karıştı

vergıden meslekten kanunları ve yönetmelıklerı ındır netten kanundan gelıyor zaten sorular dırek bırde vergıden kazım yılmazı al
temel hukuk zaten arif kocamanın kıtabı bellı ordan gelıyor
malıye muhasebesınden de kamıl buyukmırzanın kıtabını da al konu anlatımlı
bırde mecbur cıkmıs sorular kıtabını alcaksın
bu kaynaklar yeterlıdır

Ynt: Kaynak Kitaplar Kafam İyice Karıştı

Finansal-maliyet ve analizi çıkmış soruları çözerek çok rahat verebilirsin
Hukuk Arif Kocaman
Meslek hukuku odanın verdiği kitapçık
Denetim ve vergi için ise çeşitli rivayetler var ama 2.girişimde de veremedim Kısmetse 3.girişimde vergiyi internetten kanunu indirdim ordan çalışmayı düşünüyorum denetim ise ömer duman ve ersin güredinin kitabını ortaya karışık yapmayı düşünüyorum

EVET BENCEDE kaynak çok önemli bu konuda. özellikle soru çözmek daha mantıklı.

Hep piyasada islam çankaya bilinir. halbuki daha güncel kaynaklar var.ama en çok bilinen o dur.

islam çankaya demode oldu bence. çünkü sınav mantığı değişti en önemlisi.

he bide dikkat ederseniz staj üç yıl diye diye oldu.ingilizce dedikodusuda ikinci yılını bitirdi. artık gerisini siz düşünün...

ogün bey bu mesajı silene kadar geç olmasın ben yazayım. yalan arkadaşlar. stajyerin yeri sitesinden kesinlikle hiç birşey almayın. 2 senedir bu sitenin izinsiz sürekli alomaliye ve diğer forumlara reklam vermesinden muzdaribiz. bahsedilen eğitim setinin eğitmekle uzaktan yakından ilgisi yok.

bundan sonra sitede göreceğiniz ben şurdan aldığım setle 7/7 yaptım, vs şeklindeki bütün mesajlar yalandır.

İlgi için teşekkürler Umut Bey.

En sağlamı Sayın BURCAK demek olacak sanırım. :)

Profillerde cinsiyet hanesi doldurulursa sanırım bu gibi karışıklıklar önlenir. Ayrıca bu alan boş geçildiğinden sanırım istatistiklerde forum üyelerinin e/k oranı 3,2 / 1 gözükmekte.