fonradar

Kdv , İş Kanunu Ve Damga Vergisi Kanunu

Arkadaşlar Merhaba,

Arkadaşlar internette okuduğum kanunlar çoğu zaman eskisi veya değişmişi olabiliyor. O yüzden devamlı elimin altında bulunması açısından KDV(Kdv de de özellikle Tevkitaf konusu çok sıkıntı yaşatıyor bana) , İş Kanunu ve Damga vergisi kanunu elimin altına durması ve okumak için ciltleteceğim. Bunların en son ve güncel halini PDF formatında nereden alabilirim. link verebilirmisiniz. İnternetten indirdiklerim eskisi çıktı yanlış olmasını istemiyorum.

Saygılar.

Sayın pritt, kanunlar sürekli değişir.
Ama kdv kanunu için Nisan 2014 de çıkan 1 nolu kdv genel tebliği bütün değişiklikleri bir yere toplanmış halini kapsamaktadır.

Damga ve İş kanunu için maalesef yapacak birşey yok ilgili kanunları ve bu kanunlara istinaden çıkmış olan tebliğleri beraber ciltlemeniz gerekmektedir.
Ben şu şekilde çalışıyorum.
İlk önce kanunun dökümünü alıp. Sonra bütün tebliğleri alıyorum. Tek tek hangi madde üzerine tebliğ çıktıysa yanına tebliğ numarasını yazıyorum.

Arkadaşlar Merhaba,

Arkadaşlar internette okuduğum kanunlar çoğu zaman eskisi veya değişmişi olabiliyor. O yüzden devamlı elimin altında bulunması açısından KDV(Kdv de de özellikle Tevkitaf konusu çok sıkıntı yaşatıyor bana) , İş Kanunu ve Damga vergisi kanunu elimin altına durması ve okumak için ciltleteceğim. Bunların en son ve güncel halini PDF formatında nereden alabilirim. link verebilirmisiniz. İnternetten indirdiklerim eskisi çıktı yanlış olmasını istemiyorum.

Saygılar.

www.mevzuat.gov.tr (tüm kanun,yönetmelik,tebliği vs.güncel halini bu siteden indirebilirsin)