Kitap Tavsiyeleri

nunna

Katkı Sunan Üye
merhaba arkadaşlar,

Mesleğimiz ve sürekli çıkan yönetömelikler tebliğler yüzünden kendimizi devamlı geliştirmek ve tabiri caizse gözümüzü 4 açmak zorundayız. benim özellikle yıllardır bu mesleğin içersinde olan üstadlarıma bir sorum olacak. tavsiye edebileceğiniz bence her mali müşavirin elinin altında bulunması gereken bir kitap dediğiniz kitaplar var mıdır (vardır muhakkak) nelerdir? bunu öğrenmek istiyorum.
kitapçıya girip körü körüne bişey almak istemiyorum biraz tavsiyelere göre düşünüp tartarak araştırarak almak istiyorum

tek düzen hes. planıyla ilgili H.Atilla Özbank'ı çok beğendim örnekli uygulamalı açıklamaları stajımdan bu yana en yardımcı olmuş kitaptır...

bunun dışında ihtiyacım olan beyanname hazırlanması ile ilgili
kdv
vuk
Gv bunlarla ilgili iyi anlaşılır diyebeileceğiiz kitaplar nelerdir ?

kitap paylaşımları buradaki herkes için yararlı olabileceğini düşünüyorum

Ynt: Kitap Tavsiyeleri

Unutmuşum yazmayı
Enflasyon muhasebesi ve inşaat muhasebesinde de bildikleriniz ama tavsiye edecekleriniz var ise onlarıda belirtirseniz çok makbule geçecek :D

Yılmaz Özbalcı Hepsi+ HUD denin Beyan Düzenleme Kılavuzu+ Nalan Akdoğan_Orhan Sevilengül THP+Recep Bıyık Giderler İndirimler+Nalan Akdoğan Maliyet Muh.+ Ruknettin Kumkale THP

Ama, bu gün aldığınız kitap yarın eski olabilir, en baba kitap resmi gazetedir. Diğerleri yorum ve açıklamadan ibarettir.

İnşaat muhasebesi ve uygulamaları için Y.M.M Recep SELİMOĞLU nun hazırladığı kitap gayet aydınlatıcı. Önerebilirim.