fonradar

Kitap ve Film Önerisi olan arkadaşlar

Merhabalar

Son zamanlarda çıkan o kadar çok kitap ve film var ki tabi ki hepsini okumak ve izlemek ne yazık ki mümkün değil.. Önereceğiniz filmler ya da kitaplar varmıdır acaba??

Teşekkürler..

Ynt: Kitap ve Film Önerisi olan arkadaşlar

Kitap olarak Olasılıksız ı önerebilrim. Film olarak da Limitsiz i eğer okumadın ve izlemediysen.

Tabi birde ne tür kitap ve filmlerden hoşlandığınıda yazarsan daha iyi öneriler alabilirsiniz.

Kitap olarak Sinan yağmur Aşkın Gözyaşları tavsiye ederim.Saygılar.

16 eylülde vizyona girecek olan "Karadedeler Olayı" belgesel filmine mutlaka gidin..

aazakli ' Alıntı:

biraz önce internetten siparişini verdim.Yorumlarınıda okudum.Bir konyalı olarak mevlana ve şems için mutlaka okunmalı diye düşünüyorum.Teşekkür ederim tavsiyeniz için

gcatar ' Alıntı:
Kitap olarak Olasılıksız ı önerebilrim. Film olarak da Limitsiz i eğer okumadın ve izlemediysen.

olasılıksız farklı bir kitap okumuştum.Limitsizi mutlaka izleyeceğim tavsiyeniz için teşekkür ederim.

gulsoylu ' Alıntı:
aazakli ' Alıntı:

biraz önce internetten siparişini verdim.Yorumlarınıda okudum.Bir konyalı olarak mevlana ve şems için mutlaka okunmalı diye düşünüyorum.Teşekkür ederim tavsiyeniz için

Rica ederim.

İrem35 ' Alıntı:
16 eylülde vizyona girecek olan "Karadedeler Olayı" belgesel filmine mutlaka gidin..

korku ve gerilim izlerim mutlaka...teşekkür ederimm ;)