fonradar

Konuşan, Tartışan, Sorunlarını Çözen Türkiye

Forum sayfalarının kapatılmasının sebebi nedir?

• Siyasilerin eleştiri almak istememeleri

Kullanılan: 0 0.0%
  • Oda yöneticilerinin koltuklarını kaybetme korkusu

• Forum sayfalarının maddi, teknik ve personel yetersizlikleri

• Kullanılan toplam oy
    0
Herkesin dileği de budur zannedersem.
Susan bir Türkiye değil KONUŞAN bir Türkiye istiyoruz ve bizim gibi Türkiye'nin sorunlarına çare olacak kesimin seslerinin susturulmamasını istiyor; bu vesile ile yeniden açılan forumun tekrar susturulmaması dileğiyle tüm camiaya hayırlı olmasını temenni ediyorum.

ne oldu eski foruma ????

eski foruma ne oldu? üyeliklerimiz sorularımız cevaplarımız ?
yakıştıramadım alomaliye'ye !! :x

Forum

Anket sonuçlarına göre maddi imkansızlıklar üst düzeyde görülmekte. Madem böyle bir sorun var her yeni üye girişte aylık 1 Ytl. Yıllık 12,00 YTL gibi Cüzi bir katkı sağlayabilir. Şahsi kanaatim. teşekkürler.

Forumun kapatılmasında maddi yetersizlikler büyük rol oynamış gibi gözükmekte.

Değerli alomaliye.com yetkililerine seslenmek istiyorum:

İnternette sponsor olunacak birsürü site var, yabancı siteler tıklama başına, ziyaretçi başına belli bir miktar ödeme yapıyorlar.

Eğer bu şekilde siteye reklam bölümü açarsanız, biz alomaliye.com forum üyeleri olarak gereken desteği sağlarız. Her üye günde 1 defa girip tıklasa bu forumun devamını sağlayacak ve daha ileriye götürecek bir sistem için gerekli maddi altyapıyı sağlarsınız kanaatindeyim.

Saygılarımla...

Forum sayfalarının kapanmasının nedeni

Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ediyorum.
Şaban Abacı

bu forumun garantisi var mı ?

benim asıl kafamı kurcalayan daha önce de olduğu gibi o kadar bilgi toplandıktan sonra bu forumunda bir anda ortadan kaldırılmayacağının garantisi veriliyor mu ?

Sayın Yalçın,

Bizde siyasiler, seçilmişler dinlemeyi sevmez sadece konuşmayı severler.Hele hele kamuoyuna açık bir ortamda dinlemeyi haklarında veya temsil ettikleri makamlar konusunda fikir beyan edilmesini istemez eleştiriye ise hiç tahammül edemezler.Biz toplum olarak her sorunun çözümünde bir "lider" bir "gönüllü" ararız ve bu nedenle "lider"ler liderdir eleştirlimeyi hiç sevmezler.Zira "ben yaptım oldu" uygulamalrının geçer akçe olduğu bir ortamda eleştirilecek o kadar yönleri vardırki saymakla bitmez.

Ben buraların acemisiyimde arkadaşlar bazı yorumcuların yanında aktif üye yazıyor. Kimlere aktif üye dendiği öğrenebilirmiyim? Eskilere mi deniyor yoksa çok yazısı çıkanlaramı deniyor?

Selçuk Çelebi' Alıntı:
Ben buraların acemisiyimde arkadaşlar bazı yorumcuların yanında aktif üye yazıyor. Kimlere aktif üye dendiği öğrenebilirmiyim? Eskilere mi deniyor yoksa çok yazısı çıkanlaramı deniyor?
mesaj sayınıza paralel olarak üyelik dereceniz değişiyor