fonradar

Kurtlar Vadisi Pusu

Ynt: Kurtlar Vadisi Pusu

Bu sezon bitirecekmiş yapımcılar diziyi.

Tam dizinin tutkunu oldum ki, dizi bitecek :)

Bence de artık bitsin. Zaten rating giderek düşüyor.
Eski heyacanları, güzel özlü sözleri kalmadı.
İlk zamanlarda gündemi olduğu gibi yansıtırdı. Şimdi öyle değil.
Kabak tadı verdi derler ya. Bana da öyle geliyor.

Türkiye'nin en uzun soluklu yapımlarından olmayı başardı.. Kalitesiyle hep ön planda yerini aldı.. Her ne kadar azalan marjinal fayda yasası artık bu dizi için geçerliysede gerek senaryo gerek oyuncular ve gerek gösterim gibi konularda diğerlerinden açık ara önde..

Bu ülkede gelmiş geçmiş en kötü örnek dizi. Resmen eşkiyalığı , silahı , zorbalığı , savaşı özendiriyor gençlere ve çocuklara. Bu kadar zamandır yayında kalmasına şaşıyorum.

Bence şaşacak pek birşey yok.
Dizilerimiz de toplumsal hayatımızın bir yansıması değil mi?

artık dizilerin yerine başka alternatifler koymalıyız. hayatımız dizi oldu. haftanın günleri bile şu şekilde değişti :)

Ezeltesi
Öyle bir geçer Salı ki
Muhteşem Çarşamba
Perşmbe'nin Suçu Ne (yada perşembe vadisi)
Cuma'nın çiftliği
Cumrtsi Yelleri
Pazar Ç

beyza ' Alıntı:
artık dizilerin yerine başka alternatifler koymalıyız. hayatımız dizi oldu. haftanın günleri bile şu şekilde değişti :)

Ezeltesi
Öyle bir geçer Salı ki
Muhteşem Çarşamba
Cuma'nın çiftliği
Cumrtsi Yelleri
Pazar Ç

:D :D :D güzeldi..

bir yerde okumuştum vadi ile ilgili bir yorum olarak toplum bazen aynaya bakmak ister diye eh bizimkiler ayna karşısında zaman geçirmeyi seviy ondan tutiy baksana gazataların üçüncü sayfa haberlerine ::)

kalisper_a ' Alıntı:
beyza ' Alıntı:

Ezeltesi
Öyle bir geçer Salı ki
Muhteşem Çarşamba
Cuma'nın çiftliği
Cumrtsi Yelleri
Pazar Ç

:D :D :D güzeldi..

gerçekten çok iyi :) :)

Dizinin ilk bölümleri 1-1,5 sene önce ilk oynadığı kanalda tekrar gösterilmeye başlanmıştı,
hemen akabinde bir feryat kıyamet,
neymiş efendim dizi kötü örnekmiş, şiddeti körüklüyormuş (aile içi şiddette kaçıncıyız acaba?)
neyse, allem ettiler küllem ettiler diziyi kaldırttılar (sanki bu bölümler daha önce oynamadı uzaydan geldi)
bir süre geçti, dizinin o ilk bölümleri şimdi başka bir kanalda oynuyor, kimsenin de gıkı çıkmıyor

ne vakittir merak ederim ona böyle de şuna niye öyle?

Yaşanan olayları yaşanacakları ,şer ve suç odaklarını ve yaptıklarını anlatıyor, mezhep fırka ideolojilere vurgu yapıyor.
Asıl tehlike tüm bunların yanlış yönlerini film ederek meşrulaştırıyor basitleştiriyor.Gerçek hayatta bomba patlatılıyor,insanlar öldürülüyor,kurtlar vadisinde vardı geçti veya geçecek bu olay diyoruz.Tabi şiddet sadece bizim yerli yapımlarda olan bişi değil.
Bu arada ersoyda bi ölmedi be kardeşim.

Dün akşam dizinin sonunda ne oldu yaa, uyuya kalmışımmm...

Tank projesi tanıtımına gitti elemanlar (Polat,Memati,Abdülhey) Ersoy un suikastını önlemek için. En son kapıda kendilerini içeri almayan teymene sen bizi tanıyomusun dedi ,telefon açtı bi yere orda bitti .

Bu arada bizim şirkette kargo teslimde bi abi var onların orada çekiliyomuş dizinin bazı kısımları kocaman bi tank getirdiler diyodu bizim oraya. 8)

Bu dizi bitmezz yaa.. İskender gider, Ersoy gelir, Ersoy gider, bilmemne gelir ... vs..... vs.....

Dizi ne zaman ilk yayımlandığı kanalı bıraktı, başladı saçmalamaya. Ah ah, nerede o brezilya dizileri, şimdikiler onlara rahmet okutur.

eskiden bir alcanzar vardı.. amma seyrederdim onu..eduardo, marianna pembe dizi diyince aklıma geldi.. nostalji yaşadım..

Bir de rozalinda vardı vatikanlı kardeşim ama hepsinin bence ortak noktası ileri derecede geri zekalı olmaları idi. O yıllarda o kadar sinir ettiler ki beni şu mesleki hayatımda hemen hiç bir şeye sinirlenmiyorum iyi ki varsın latin amerika dizileri. Zaten bu ülkede yaşıyorsan kesin ortalamanın üzerinde bir zekaya sahipsindir.

köle isaura ya ne dersin?