Kurumlar Vergisi Beyanname Verme Süresinin Uzatılacağına İlişkin Duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferhat

Moderator
Forum Yönetimi
Kurumlar vergisi beyanname verme süresinin uzatılacağına ilişkin TURMOB açıklaması aşağıdadır

Önemli Duyuru...

2007 takvim yılına ait kurumlar vergisi beyannamesinin verilme süresi 28 Nisan 2008 Pazartesi günü akşamına kadar uzatılmıştır. Konuya ilişkin sirküler yayınlanacaktır

TÜRMOB

22.04.2008
Saat: 19.15

Başa dön

Ynt: Kurumlar Vergisi Beyanname Verme Süresinin Uzatılacağına İlişkin Duyuru

Merhaba ;

Sn ferhat ;

Kendi yazdıklarınızın haricinde yazılanları da bir zahmet okusanız çok iyi olacak. En azından aynı konular için bir kez daha başlık açmazsınız.

Bunu da okumayacağınızı biliyorum ama yinede yazıyorum.

muhasebe ' Alıntı:
Merhaba ;

Sn ferhat ;

Kendi yazdıklarınızın haricinde yazılanları da bir zahmet okusanız çok iyi olacak. En azından aynı konular için bir kez daha başlık açmazsınız.

Bunu da okumayacağınızı biliyorum ama yinede yazıyorum.

Sn formdaş Tabiki okuyorum

ama sen istersen benim yazılarımı açıp okuma böylece iki kere okumuş olmazsın

FERHAT

Merhaba,
Benim yazdıklarımı okuma demek çözüm olamaz.
Çözüm;
http://forum.alomaliye.com/index.php?topic=4231.0"]Forum kurallarına[/url] uymak ve açılmış bir başlık mevcutken yeni bir başlık açmamak, konuyla ilgili ekleyeceğimiz yeni veya ilave bir bilgi veya kendi görüşümüz varsa, mevcut başlıkta devam etmektir.

Forum Kurallarından' Alıntı:
- Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını ?Arama Motoru?ndan kontrol etmelidirler. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açıldığı takdirde forum yöneticileri tarafından ikaz edilip silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...