fonradar

LUCA Muhasebe Hk.

• Konbuyu başlatan stajyer2007
  • Başlangıç tarihi
S

stajyer2007

Ziyaretçi
Meraba arkadaşlar luca muhasebe programı hakkında bilgi almak istiyorum. web tabanlı olduğu için kayıtlarımızı iznimiz dışında başkaları görebiliyormu diğer dos tabanlı programlar gibi geriye dönük kayıtlar değiştirilebiliyormu internet bağlantısı olmadan kayıtlarımızı yapabiliyormuyuz. daha çok sorum var ama soracak kimse bulamadım. bu program hakkında geniş bilgi almam lazım demo bulamadım. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ynt: LUCA MUHASEBE HK.

luca güzel bir program asla pişman olmazsın ama kötü tarafları da var

900 ytl ödeyip programın ilk yıl kullanım hakkını satın alıyorsuın sonucta yıl sona erince bir programın olmuyor
sonrakı yıllar 100 euro+%18 kdv yıllık sabıt ucret ödeyeceksin eğer euro yukselirse ne olcak

Ynt: LUCA MUHASEBE HK.

İzniniz dışında başkalarının giremediğini kimse söyleyemez, net bağlantılı bir pc de web tabanlı olmayan bir programa da kimse girmiyor giremez diyemezsiniz. Dos tabanlı programlar gibi geriye dönük kayıt mümkün. Net bağlantısı olmadan sisteme giriş mümkün değil. Program kurulum gerektirmediğinden demo bulamazsınız sanırım. Luca destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Ynt: LUCA Muhasebe Hk.

lucada internet bağlantısı olmadığı zamanlarda kayıt yapmak mümkün .luca ya sahip isenin lucanın icerinde bulunun dosyayı bilgisayarınıza indirim kurduktan sonra internet bağlantısı olmasa bile buraya bilgi girebiliyorsunuz

luca da 100 euro+kdv yıllık mı alınıyor.. ben lucaya dönmek istiyorum aslında. ama dos ortamındaki programlar daha kullanışlı gibi alışmışım senelerdir..klavyede yazmaya..

luca nın 900 TL+KDV Ödeyip sadece 1 yıllık kullanma hakkımı veriliyor bize yanlışmı anladım..İkinci yıl yıllık ödemeyi yapmazsak elimizden alınıyormu bu program..kullanamıyormuyuz..

hayır . mükellef sayınız 100 ü geçtiginde fark ödüyorsunuz ama o fark daha hiç bir luca kullanıcısından alınamadı sözleşme örneğine wwww.luca.com.tr den ulalabilirsiniz . yeni meslek mensublarına 500 euro ve 5 yılda ödeme kolaylığı var 5 yıl boyunca yıllık 100 euro ödüyorsunuz.

hmm. anladım.. ben yeni belge alacağım inşallah.. muhasebe programımı lucaya döndürmek istiyorum..

sn AyAşAr siz luca mı kullanıyorsunuz.. memnunmusunuz peki..

evet kullanıyorum bazı mükelleflerim luca da takip ediyorum ..

ücret:
madde 5

a- sisteme ilk giriş bedeli 900 ytl dir bu bedel 100 müşteri hesabını kapsar ve üyeden 6 eşit taksitte , sözleşme eki taahhüt belgesinde açıklanan tarihlerde ve üye tarafından belirtilen kredi kartından tahsil edilir

b- üye, sözleşmenin 1. yılı içinde 100 müşterinin üzerine çıkmak istediği takdirde her müşteri için 4 euro+%18 kdv öder. bu arttırım en az beşli paket halinde yapılır.

c- üye 2. yıl sözleşmenin yenilendiği tarihte 100 euro+ %18 kdv "kira" bedeli öder bu bedel 100 müşteri hesabını kapsar . 2. yıl müşteri sayısının 100 ün üzerine çıkması halinde müşteri başına 1 euro+%18 kdv ödenir