fonradar

Luca Muhasebe Programı

Merhaba,
Sayın arkadaşlar ben şimdilik luca kullanmıyorum ama bir anonim şirket müşterim kendi bünyesine muhasebe elemanı aldı cari bankaları işlesin diye bunun için luca almak istiyorlar ama luca yı benim üzerimden almak istiyorlar, şifreyi ortak kullanacakmıșız, luca müşavir paketini sadece malı müşavirler alabiliyor muș, Anonim Şirket kendi adına üyelik alamıyor mu? Yarın bir gün ben luca ya geçmek istesem kendi müşterilerim için ikinci bir üyelik nasıl alacağım üye numarası farklı ikinci üyelik olur mu?.. Şifreyi ortak kullanacak mışız, müşterileri oraya aktarsam herşey kabak gibi ortada olacak.. Ne yapabilirim bu durumda.. İşin içinden çıkamıyorum. Luca net alsalar banka ekstreleri işlenemez mi?

Admin şifresini vermediğiniz sürece sıkıntı yok. Her şirket için ayrı bir kullanıcı açabilirsiniz ve bu kullanıcı sadece şirketin bilgilerini görebilir sizin diğer firmaların bilgilerini göremez.

O yüzden sadece firma için luca alacaksanız ödemelerini firmaya yaptırın sizinde yedekte programınız bulunur.

Cevap için geç kalmış olabilirim belki ama Luca üzerinden kısıtlı kullanıcı oluşturup o şifreler ile giriş yapabilirler. Diğer firmalara erişemezler. Sadece sizin izin verdiğiniz kadarını görebilirler. Size de sadece kontrol yapmak kalır. Üzerinizden yük almış olur.