Lucada envanter defteri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan acemismmm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

acemismmm

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar,luca da envanter defterini bulamadım luca kullananlardan yardım bekliyorum.teşk.........

Ynt: Lucada envanter defteri

arkadaşım öncelikle luca yardım bölümü var bir araştır gir çık deneme yap ondan sonra işin içinden çıkamadağın konularda burdan yardım iste ben luca kull.diye cevap veriyorum burdaki herkes luca kull.olmayabilir
bu arada envanter defteri yok stok bölümü var işlemlerini stoklu tutuyorsan ordan inceleyebilirsin kolay gelsin

Ynt: Lucada envanter defteri

luca kullananlardan yardım bekledim ama yok.Envanter defterini nasıl yapmalıyım.önce yaptıklarımı anlatayında yanlışım varsa luca kullanan arkadaşlar dogrusunu anlatırlar umarım.Önce yansıtma hesaplarını yaptım sonra sonuç hesaplarını kapattım kar/zarar devrini yaptım.Fiş girişinden kapanış fişini seçtin oluştu ve kaydettim.Şimdi anlamadığım olay envanter defteri kayıtlarını oluşan bu kapanış fişinden yararlanarak mı yapacam yoksa kapanış fişini yazdırmam yeter mi.bide ben alt hesaplar kullandığımdan ana hesaplar görünmüyor luca kullananlar yardımcı olun ne olur. teşk.........