lütfen hazırcılığa konmayalım

daha önceki forumda da yaşanıyordu .malesef yine bu kolaycılığı devam ettiren arkadaşlar var.Meslektaşlara sesleniyorum(sm,smmm,ymmm,şirkette çalışanlar)arkadaşlar tartışmalar daha bilimsel olmalı ve kalibresi yüksek olmalı.bazı meslektaşlar veya enazından kendi beyanları öyle biraz araştırsınlar ve okusunlar.bilgiye ulaşmak okadar kolay ki yeterki araştıralım, kolaycı olmayalım.tekdüzen muhasebede hesap kodlarını soran arkadaşlar var burada.ben bunların muhasebeci olduğunu sanmıyorum.kendilerini öyle tanıtmasınlar.muhasebeciler asgari olarak mesleğin amentüsünü bilirler.mesleğin dışındaki arkadaşlar da lütfen mesleğini yazsınlar da(halkla ilişkiler,avukat,işveren,stajer,müh.ofisboy vs.) bizde onlara yardımcı olurken kime niçin ve nasıl yorumda bulunacağımızı ve yardımcı olacağımızı bilelim.FORUM' UN KALİTESİNİ DÜŞÜRMEYELİM.HER AKLIMIZA GELENİ SÖYLEMEYELİM,SORMAYALIM.BİLMEDİĞİMİZ DE KİTABI AÇALIM VEYA İNTERNETTEKİ MEVZUAT SİTELERİNE BAKALIM.BURASI DAHA ÜST DÜZEYDE BİLGİYİ PAYLAŞMA VE TARTIŞMA ARENASI OLMALI

SMMM/HÜSEYİN TOKSÖZ

Sayın Toksöz,

Sözlerinize ve dileklerinize yürekten katılıyorum..

Ek olarak soru soran ve/veya cevap veren arkadaşların isimlerini belirtmeleri de hem hitap hem de gereksiz diyalogları önlemesi bakımından yerinde olacaktır...