fonradar

Maaş Bordrosu İmzalarken Dikkat Edilmesi Gerk.

Merhaba değerli forum üyeleri;

Maaş bordrosu imzalarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir acaba? Ay sonu askerlik sebebiyle işten ayrılacağım tazminatımı alıp. Bu bordro imzalamanın tazminata etkisi nedir ? 31 aralıkta askerlik sebebiyle işten ayrılacağım ama kasım ve aralık ayları tasminat hesabına katılmıyor bu doğrumu

Son düzenleme:
İşten ayrıldığınız gün itibariyle tazminat hesaplanır.
Özü, kasım ve aralık ayında çalışıyorsanız, tazminat hesabınızda dikkate alınması gerekir.

Merhaba
İçeride yıllık izin alacağınız var ise izin ücretinin bordroya yansıtılması gerekli.
Tazminat hesaplaması son döneme ait brüt ücret üzerinden yapılır. Ayrıca yol ve yemek ücreti alıyorsanız tazminata dahil edilir. Bu gibi şeylere dikkat edebilirsiniz.

Merhaba
İçeride yıllık izin alacağınız var ise izin ücretinin bordroya yansıtılması gerekli.
Tazminat hesaplaması son döneme ait brüt ücret üzerinden yapılır. Ayrıca yol ve yemek ücreti alıyorsanız tazminata dahil edilir. Bu gibi şeylere dikkat edebilirsiniz.

Maaşım değişken ücret olduğu için son 1 senenin ortalama brütünden hesaplanıyor.Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim iş yerine ilettim düzeltme yapılıcak. İçeride 40 gün izin alacağım var ama bordroda ben böyle bir bölüm göremedim