resim

Mali Müşavirler Mükelleflerini En Çok Hangi Kaynaktan Çekerler ?

Ben yeni açtık büromu bir çok kişinin iyi halt eetin dediğini duyar gibiyim ama bu benim yapmak istediğim birşeydi yaptım yapmasınada mükellef sorunum var bunu nasıl hangi kaynaktan getireceğiz paylaşırsanız çok sevinirim.

a.makineci

Moderator
Forum Yönetimi
Merhaba ;

Öncelikle hayırlı olsun. Hangi kaynak ??

Burasını pek anlamadım ama yaklaşık 35 yıllık deneyimli bir meslek mensubu olarak kaynak önerilerimde 1.sıra kesinlikle doğru bilgi, güven, taviz vermemek,belirlenmiş prensipler.... olarak sıralanabilir.

Parti gibi gruplara girmeniz lazım.Bu şekilde bir topluluğa girerseniz 5 yıl da bulacağınız müşteriyi 1 yıl da el de edersiniz.Bazıları kızıyor ama bu şekilde cebini dolduran çok meslek mensubu gördüm.Tüm parti de ki mükellefleri 1 yıl için de meslek mensubun kendisine çekti.

a.makineci

Moderator
Forum Yönetimi
Parti gibi gruplara girmeniz lazım.Bu şekilde bir topluluğa girerseniz 5 yıl da bulacağınız müşteriyi 1 yıl da el de edersiniz.Bazıları kızıyor ama bu şekilde cebini dolduran çok meslek mensubu gördüm.Tüm parti de ki mükellefleri 1 yıl için de meslek mensubun kendisine çekti.
Merhaba ;

Diğer partilere üye ya da sempatizan olanlarında ters düşüncede olabileceğini de düşünmeli...

teşekkür ederim. onu da yaptım ama daha yeni üye oldum bakalım zamanla belli eder .

Bir kaç topluluğa üye olmak önemli üstadım.Tabi ki mensup olduğunuz parti üyeliğinden müşteri kaybedersiniz.Fakat yeni açtığınız için bir yerden yönlendirme kesinlikle olması gerekiyor.

bende 1 yıl oldu açalı fakat toplamda 3 mükellef var 2 si bizim bağkuru ödeyemiyorum. kira derdim olmamasına rağmen zarardayım. gelecek mükellefler bile gelmiyor benimde canım sıkılıyor. sizin gibi bende ne yapabilirim diye kafa yormaya başladım.