Maliyet dersiyle ilgili önerileriniz..

girmiş olan arkadaşlar ben ilk defa gireceğim.bu dönem sizce ağırlık olarak nereden gelir.tavsiyelerinizi bekliyorum..

Ynt: Maliyet dersiyle ilgili önerileriniz..

SMMM
MATEMATİLSEL DAĞITIM
KADEMELİ DAĞITIM
SAFHA
BU DÖNEM BU 4 KONUYA SADECE ÇALIŞIRSANIZ BENİM YAPTIĞIM ANALİZLERE GÖRE KESİN GECERSİNİZ

Temmuzda maliyetten geçip ruhsat alan birisi olarak sana tavsiyem hiç ayrım yapmadan bütün konulara ayrıntılı olarak çalışıp bol bol soru çözmendir,maliyet hafife alınacak bir ders değil ve dosya yakanların çoğu maalesef bu dersten kalıyor.iyi çalışmalar...

bütün konuları çalış.geçmiş yıl sorularını ve farklı soruları çöz.bende temmuz döneminde 66 ile geçtim.yardakul çaldag kitabından çalıştım.kamil büyükmırzanında kitabını almıştım ona çalışmadım sorular var çözümler yok bu kitapta kitabın sonunda cevapları var.kamil kısaca soruyu ve cevabını veririm nasıl çözersen çöz diyor.aynı TESMER gibi temmuzda tesmer begendigi çözümü geçirdi digerleri kaldı.MALİYET KÜÇÜMSEMEYE GELMEZ.

maliyette ilk kez mart sınavında girdim girmez olaydım :)o soru neydi öyle...zaten çok çalışmamıştım iki konuya bakmıştım biraz şiansa bırakmıştım olayı:)şu an bile o soruyu zorlaya zorlaya çözüyorum ...hatta aralıkta vergi ve maliyette giricem vergiyi çalışmayı bıraktım artık bugünden itibaren tekrar maliyette başladım ama yine o mart sorusu gibi bişey gelirse bunu söylemek çok kötü ama yinede çoğu kişi kalır bu dersten ...o sınavda sırf dağıtımlara iyi çalışmıştım haa soruda dağıtım vardı ama ondan önce başka işlem yapman gerekiyordu dağıtımları yapabilmek için yani hepsi biribirine bağlantılıydı..yumarım böyle bir soru gelmez ...bide burda bi arkadaşımız stonhandi galiba onun çalışma notlarından çalıştım biraz gerçekten çok iyi..yani onunla anladım diyebilirim..şimdide yurdakul çaldağ ın kitabından çalışıyorm.geçenlerde kitabı bitridim ama çok hakim değilim konulara şimdi baştan başlıyorum yinee..ne doluymuşum yaz yaz bitiremedim...

Maliyetten sınava girecekler

2009/3'üncü dönem Saffa Maliyet sistemi FİFO

çıkmış sınav sorusunun açıklamalı ayrıntılı çözümünü hazırladım. Dosya boyutu yüksek olduğu için mesaj ekine ekleyemedim.

isteyen olursa gönderebilirim.

merhabalar,ben aralıkta ilk defa gireceğim...işte çalıştığım için çok fazla hazırlanamıyorum kursada gitmiyorum,kendim bakabildiğim kadar.yalnız maliyete bakamadım.çok vaktimi alıcak bakarsam.o sözylediğiniz çözümü ve faydalı başka birşeyler varsa bana gönderebilirmisiniz acaba? tavsiyelerinizide dinlemek isterim.Şimdiden teşekkürler.sizin durumunuz nedir? tek dersmi yoksa,nşallah verirsiniz.
[email protected] bu adresten gönderebilirsiniz.sağolun.