fonradar

Maliyet hocasının ismini bilen varmı?

BGK

arkadaslar bu sınavı yapan hocanın ismini bilen varsa söyleyebilir mi?

Konu başlığı ve içeriğinde Büyük Harf kullanmak yasaktır.!
Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!

Ynt: MALİYET HOCASININ İSMİNİ BİLEN VAR MI??????

yusuf sürmenin maliyet komisyonunda olduğuna dair bir söylenti dolaşıyor umarım doğru değildir fakat bir dershaneden söylemişler emin olmamakla beraber

Ynt:Maliyet hocasının ismini bilen varmı?

yok ya yusuf sürmen değildir ama kim????

Ynt: Maliyet hocasının ismini bilen varmı?

allah bu şerli hocalardan bizleri korusun
prof.kamil büyükmirza diye duymuştum ama aslı var mı bilemiyorum.
servet çiftçi arkadaşımızın yazdıklarınıda yabana atmayalım.bir sürmen gitti başka biri geldi....

efsane hoca olmasın adam cafe de soru çözüyor sanki sınav sorularını hazırlamış gibi ;D

efsane hoca nedır yaa??
ne özelliği var?akademısye mi?
bu kadar abartılmasına gerek yok..

ben izah edeyim arkadaşım

iletişimi kuvvetli .dikkatini çok yorgun bile olsan toplayabiliyor .

sınıfta 40 kişi bile olsa sanki hep sana bakıyormuş gibi geliyor

kitaptan yada notlardan gitmiyor ..

senin sorabilecegin tüm soruları sana cevaplayabilecek kapasitede biri ...

diger dershanelerde oldgu gibi saat bitti iş bitti yok ..

ben 12 de cıktım kaç defa ..

benim üstümde hakkı coktur ..

sevgili hocamın ..

akademisyen mi diye soran arkadaşım efsane hoca kadir has ün.'nde öğretim görevlisi.yoksa diğer türlü bu profesyonellikte ne ymm ne smmm ne hesap uzmanı ders anlatabilir adam tabiiki akademsiyen ve bence maliyeti en iyi anlatan kişilerden biridir.

taner.. ' Alıntı:
akademisyen mi diye soran arkadaşım efsane hoca kadir has ün.'nde öğretim görevlisi.yoksa diğer türlü bu profesyonellikte ne ymm ne smmm ne hesap uzmanı ders anlatabilir adam tabiiki akademsiyen ve bence maliyeti en iyi anlatan kişilerden biridir.

Efsane Hoca'nın şahsıyla ilgili değil cevabım, akademik unvanı olmadan da iyi bir hoca olabilir. Öğretim görevliliği ise akademik bir unvan değildir, üniversitede ders anlatmakla akademisyen olunmuyor. Akademisyenler "öğretim görevlisi" değil, "öğretim üyesi"dirler.

geçen dönem Yurdakul Çaldağ hazırlamıştı bu dönemdede o hazırlamış olabilir kitabına bakmakta fayda var
S.M.M.M.
T.K.

temmuz sınavından beri Kamil Büyükmirza Maliyet hocası. Derahaneden aldığım bilgidir(deha). Temmuzda kaldıktan sonra bu adamın kitabını aldım. ve temmuz sınav sorusunun benzerini kitaında gördüm. Bu anaormal fire sorusu

sürrealistt ' Alıntı:
temmuz sınavından beri Kamil Büyükmirza Maliyet hocası. Derahaneden aldığım bilgidir(deha). Temmuzda kaldıktan sonra bu adamın kitabını aldım. ve temmuz sınav sorusunun benzerini kitaında gördüm. Bu anaormal fire sorusu

Büyükmirza'nın kitabını ben de almıştım, ama Çaldağ ve birinin daha kitabına da baktığım için hakkıyla çalışmamış olabilirim, Mart sınavı gerçekten hezimet oldu çünkü.

BGK ' Alıntı:
arkadaslar bu sınavı yapan hocanın ismini bilen varsa söyleyebilir mi?

Konu başlığı ve içeriğinde Büyük Harf kullanmak yasaktır.!
Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!

Maliyet Muhasebesi dersinin hocası Yusuf Sürmen olarak değişmiş arkadaşlar bilginize

Nerden aldın bu bilgiyi Arkadasım Yusuf sürmen maliyetci değil ki ne yusufmus bea....

Maliyet Muhasebesi dersinin hocası Yusuf Sürmen olarak değişmiş arkadaşlar bilginize
[/quote]

Yusuf Sürmen'in adı maliyet sınavı ile ilgili olarak daha önce de geçmişti forumda. İhtimal vermesem de bir baktım:

Kendisinin ne doktora tezinde, ne yayınladığı rapor, makale, bildiri ve kitaplarda, ne danışmanlık ettiği yüksek lisans ve doktora tezleri ve verdiği derslerde maliyet muhasebesi ile ilgili bir şey göremedim.

Sürmenin yazdığı maliyet kitabı varmışmış ;) bilgi :
; Sürmenin öğrencisi ....

Der_Ay ' Alıntı:
Sürmenin yazdığı maliyet kitabı varmışmış ;) bilgi :
; Sürmenin öğrencisi ....

Kendi sitesine koymamış, yazdığı mı yazmakta olduğu mu acaba? Basılmış bir kitapsa eğer, o öğrencisi kitabın adını, basan yayınevinin adını da verebilir mi rica etsek?

Dün arkadaşımla görüştüm, öncelikli olarak hocayla iletişime geçip, komisyonda olup olmadığını teyit edecek.
Bende burdan duyururum ve gerekirse kitapla ilgili bilgileride öğrenirim...

Hocanın ismi cismi bence şu an için çok da önemli değil. Siz elinizden geldiği kadar çalışıp en zor soruları çözebiliyorsanız, hiç bir sınav çok aşırı zor gelmeyecektir. Kaldı ki son maliyet sınavı kadar zor bir sınav daha olmayacaktır.

Bakın sürmen olayına gitti kaldı aylarca bu konuşuldu. Ama herkes sürmene göre çalıştı en zor yerlere çalıştı ve herkes yüksek notlarla geçti.

Fazla takmayın böyle şeyleri.

Bu arada maliyetten geçmiş yılların soruları içinde fazla boğulmayın. Bir kaç yılın sorularını tabi ki çözün ama fazla uğraşmayın. Farklı kitaplardan farklı uç örnekler çözün.