Maliyette hezimete uğrayanlar ve çözüm önerileri

merhaba arkadaşlar
tek ders maliyet kaldı..

cok çalışmama rağmen olmadı..keşke bu kadar çalışmasaydım diyorum...

var mı temmuz için öneriler...

Ynt: Maliyette hezimete uğrayanlar ve çözüm önerileri

herkes şokta mı

cevap veren yok arkadaslar...

valla ben şoktayım. 30 vermiş. vermiş diyorum çünkü benim kağıdım 30luk değildi. ama sanırım olay şu; bakıyor adam dip sonuç yanlış, ama 2 sayfa yazmış ve tablolar, yevmiye kayıtları, bir takım hesaplamalar yapmış sınavzede. 30 vereyim bari şuna allah rızası için diyor. Bu kafa yapısını Nuri alçoya havale ediyorum.

bilmiyorum ne kadar faydası oldu ama 2+2=4 diye bile yazdım.Her yaptığım işi ayrıntılı anlattım.2 soruda da sonuca gidemedim.Ama baya yapmıştım 50 vermiş saolsun

ewt bende 18 almışım, tek maliyet kaldı en cok da maliyete çalişmıştım... birdaki sınava bu kadar zor olmaz inşallah

25 aldım 2 hakkım kaldı bi sürmen bi bu maliyetçi beni yaktı bir seneme sebep oldu nerdeyse sürmenden kurtulduk bu çıktı bu arada maliyet komisyonunun kim olduğunu bilen varmı.??

maliyetten geçmek için öncelikli konuları özümsemek gerekıyor.ben sınavda ınan ki soruyu anlamadım...
ama mantıgını hocaya ıyı anlattıgımı düşünüyorum...biraz da sınav sansı desek ıyı olur

benimde tek ders kaldı maliyet ama bir yılım gittim 4. girişim olacak Allahın izniyle bitecek artık aldığım not 24
çok düşük... arkadaşlar özellikle tek der maliyet olanlar olarak kafa kafaya vermemiz ve odaklanmamız lazım.
ben efsane hoca diye konuşulan hocanın çok metini duydum , ama bize yol gösterecek olanlar sanırım bu dersi geçenler olmalı...

SERENGÜL ' Alıntı:
benimde tek ders kaldı maliyet ama bir yılım gittim 4. girişim olacak Allahın izniyle bitecek artık aldığım not 24
çok düşük... arkadaşlar özellikle tek der maliyet olanlar olarak kafa kafaya vermemiz ve odaklanmamız lazım.
ben efsane hoca diye konuşulan hocanın çok metini duydum , ama bize yol gösterecek olanlar sanırım bu dersi geçenler olmalı...

ewt bugunden itibaren kafa kafaya verip tamamen maliyete odaklanmamız gerekir. efsane hoca falan hikaye reklam peşinde koşup duruyor.
maliyete adam akıllı çaliştıkmı olur bu iş

tek ders maliyet kaldı . Efsane hoca gerçekten efsane forumdaki arkdaşların söylediğine göre sınavdan bir gün önce aynı sınav sorusuna benzer bir soru çzödürmüş öğrencilerine ancak kendisi istanbulda biz kayseride nasıl olcak ...

hepsi para söğüşlüyor...murat,deha hikaye...

illa gidiceksınız maliyette tesmer de beyoğlu şubesi marmara üni hocası var..bomba bir adam...allah ondan razı olsun..

stonhand kardeş ruhsatın hayırlı olsun maliyet konusunda herkese çok faydan oldu 6 sayfaya karşılık 51aldığını yazmışsız ciddimisin.....

3 sayfa önlü arkalı 6 sayfa cevap kağıdı verdim adama ve ciddimiyim vallahi ciddiyim ve hala şoktayım. Notumun yüksek olacağından o kadar emindim ki büro işlemlerine ben çoktan başladım tadilat yaptım kredi çektim yani not 51 gelince çok büyük badire atlattığımı anladım ne diyeyim.

Maliyette bu yapılan sınav kötü niyetliydi nasılki sürmende bunu yaşadık martta aynısını maliyette yaşadık. Bazıları ne kadar sevmesede ben son hafta efsanenin hızlandırılmış kursuna gitmeseydim bu sınavı kesinlikle veremezdim.

Ha bu arada Efsane hoca bize sınav öncesi O soru adı altında 6 çeşitmi ne soru tipi çözdürdü arasında bu sınavda gelen sorunun benzeride vardı. Adam reklam peşinde olsa sınavdan önce sorunun benzerini istanbulda cafe önünde çözüp saatlerce anlatmazdı.

Vallahi diyecek birşey yok gitti sürmen geldi maliyet finansal bu kadar kolay oldukça bir yerden kısmalılar şimdilik kısılacak yer maliyet görünüyor Allah herkese sabır versin.

arkadaşlar benimde tek dersim maliyet kaldı. üstelik benim durumum sizden köyü çünkü maliyetten en az 54 almak zorundayım ki ortalamam 60 olabilsin.
ben efsane hocanın kursuna gideceğim inş.

ilk girişimde 7/4 marttada kalan 3 dersi vererek bu işi bitirdim. Maliyeti ilkinde aralıktaki sınavda vermiştim. Sınav kolaydı ve bol bol puan vermişlerdi. Çok üniteli ağır bir ders. Sürmen faciası gibi birşey olmazsa bu sınavda kolay çıkacaktır. Çünkü temmuz sınavı zordu arkasından aralıkta çok kolay sordular. Benim size tavsiyem kumar oynayın. Yani bazı ünitelere hiç bakmayın. Ağırlıklı çıkan ünitelere bakın. Temmuz sınavında matematiksal dağıtım, s.m.m tablosu ve birleşik maliyet konularından soru çıkacağını TAHMİN ediyorum. Umarım herkes bitirir ALLAH yardımcınız olsun.

Sonuç alamayacak da olsam itiraz edeceğim, itiraz sayfası hazırlanıvermiş zaten. Çok az sayıda da olsa itirazdan sonuç alanlar olmuştu anımsadığım kadarıyla.

Sonra da Efsane Hoca'nın kursuna gitmekten başka yol yok herhalde.

İtirazda pek birsey değişeceğini sanmam şayet 45 ustu almadıysanız efsane hocaya gidin imkanı olanlar ama siz sanslisiniz biz istanbulda değiliz çünkü bizler ne yapacağız bilmiyorum...

evet ıstanbulda olmayanlar ne yapacak bugun aradım bı kursu zaten baslamıs gruplar derslıkler doluymus sadece gece pazt alabılırım dedı ıyı al ama 1 ay olmus baslayalı.. hadı kalkalım 3.5 saatlık yoldan gıdelım kursa haftada bı gun bıde gece yarısı otobus arayalım donmek ıcın evde.. hadı ona da razıyım ama ınanın ben uzerımızden oyun oynandıgını dusunerek artık bır soz bulamıyorum "amacınız kursa gıdenı gecırmek gıtmeyenı son hakkına kadar surundurmek ıse zaten yeterınce somuruyorsunuz bı de kurs somursun dıye mı bunu yapıyorsunuz?.." dıye sormak gelıyor ıcımden..

zirve006 ' Alıntı:
İtirazda pek birsey değişeceğini sanmam şayet 45 ustu almadıysanız efsane hocaya gidin imkanı olanlar ama siz sanslisiniz biz istanbulda değiliz çünkü bizler ne yapacağız bilmiyorum...

Size mesaj attım, bakar mısınız lütfen?

arkadaslar biz de istanbul dısındayız.efsane hoca dan nasıl faydalanabiliriz..
not kitap falan

yardımcı olcak varsa mutlu oluruz