fonradar

Mart 2008 Sınavında SINAV YERİ ve YAZ SAATİ Uygulumasına Dikkat Amannnn.

• Konbuyu başlatan ERIN_BROCKOVICH
  • Başlangıç tarihi
E

ERIN_BROCKOVICH

Ziyaretçi
Arkadaşlar malum sınav yeri değişti amma lakin 30 mart günü yaz saati uygulaması olacak varışlarınızı planlarken saatlerinizi ayarlayın.

Ynt: 29-30 Mart Sınavında SINAV YERİ ve YAZ SAATİ uygulumasına dikkat amannnn.

iki kere kalktık sabahın köründe karşıya geçtik şimdi rahatız öğlene doğru gider sınava gireriz diyorduk değiştirdiler.

Aslında en baştan böyle olması gerekiyordu bahçelievler marmaraya göre küçük

En azından yemekhanede sınava girmeyiz.Birde otopark sorunu yaşamayız herhalde artık.

ya biz napalım.ta tekirdağdan gel karşıya geçmeye çalış bi sürü yorgunluk.üstüne saat 9 da denetime gir.tam bi işkence başka bişey değil.

özel araçla gitsen yolları bimiyoruz.mecburen toplu taşımayı deneyeceğiz.ama tek korkum var saat 7.30 da otogarda olucam 1.30 dakikada karşıya geçip göztepede olurmuyum.hap bunu düşünüyom.ha bu arada istanbuldaki arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.nasıl bi güzergah izlemeleyim.

Alternetifler :
1 . otogardan metro aksaraya aktarma eminönü, vapur ile karşıya...
2 . otogardan hareme giden diğer bi şehirlerarası otobüse bin.haremde in.dolmuş ile göztepe ..
sizce hangisi daha çabuk ve zamandan kazandıran olur.

Ynt: 29-30 Mart Sınavında SINAV YERİ ve YAZ SAATİ Uygulumasına Dikkat Amannnn.

ben çok büyük sıkıntılarla bu kasımda tüm derslerimi verdim eğer veremeseydim bende karşılara taşınacaktım. Geçen akşam eşime sınav yerleri değişmiş veremeseydim nasıl giderdim yahu dedim çünkü göztepeye gitmek bana tekirdağa gitmekten uzak tekirdağ daha yakın yani.Ne yapardık giderdik cumadan bi otele kalırdık cumartesi sabahtan stres sinir olmadan rahat rahat giderdin dedi.Yani İstanbulda olanlar için bile zor hele hele trafiği düşünemiyorum hadi pazar sabahları yollar bomboş oluyorda c.tesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

YİĞİTOĞLU ' Alıntı:
özel araçla gitsen yolları bimiyoruz.mecburen toplu taşımayı deneyeceğiz.ama tek korkum var saat 7.30 da otogarda olucam 1.30 dakikada karşıya geçip göztepede olurmuyum.hap bunu düşünüyom.ha bu arada istanbuldaki arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.nasıl bi güzergah izlemeleyim.

Alternetifler :
2 . otogardan hareme giden diğer bi şehirlerarası otobüse bin.haremde in.dolmuş ile göztepe ..
1 gün önce gitmelisin..........Kolay gelsin

şimdi anadolu yakasında mı avrupa yakasında mı giricez belli mi? benim ev adresim anadolu yakasında ama yazışma adresim iş yerim ve avrupa yakası.

zlmnl ' Alıntı:
şimdi anadolu yakasında mı avrupa yakasında mı giricez belli mi? benim ev adresim anadolu yakasında ama yazışma adresim iş yerim ve avrupa yakası.

Oturduğunuz yer ile veya yazışma adresi ilesınav yerinin ilgisi yok 29-30 mart yeterlilik sınavları marmara üniversitesi göztepe kampüsünde yapılacak istanbul bölgesi için

Bence 1 gün evvelden gelmen faydalı.

Fakat öyle bir ihtimal yok ise 2. alternatifi seçmen daha uygun olur.

Bütün arkadaşlara başarılar.

aykut111 ' Alıntı:
YİĞİTOĞLU ' Alıntı:

Alternetifler :
1 gün önce gitmelisin..........Kolay gelsin

Ynt: Mart 2008 Sınavında SINAV YERİ ve YAZ SAATİ Uygulumasına Dikkat Amannnn.

bence metro yolunu kullan hareme araba bulman problem olabilir otogardan herzaman almıyolar.

Ynt: Mart 2008 Sınavında SINAV YERİ ve YAZ SAATİ Uygulumasına Dikkat Amannnn.

arkadaşlar kılık kıyafet konusunada dikkat edin.Özelliklede bayan arkadaşlar.Sanırım türban la ilgili bi yasak olacak

cemdemirbilek ' Alıntı:
Bence 1 gün evvelden gelmen faydalı.

Fakat öyle bir ihtimal yok ise 2. alternatifi seçmen daha uygun olur.

Bütün arkadaşlara başarılar.

aykut111 ' Alıntı:
YİĞİTOĞLU ' Alıntı:

Alternetifler :
[/quot..........Kolay gelsin
avrupa yakası benim için ölümdü.şimdi bize çok iyi oldu.sizin için tavsiyem eminönüne geçmeniz çok zaman almıyacaksa eminönünden kadıköy e gelin.ordan okul zaten bineceğiniz minübüsle 15 dk almıyacak.göztepe kime sorsanız bilir zaten marmara üniv.şimdiden allah yardımcınız olsun.