fonradar

Masum İstatistik

• Konbuyu başlatan Serpil YAVUZ
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

Serpil YAVUZ

Ziyaretçi
Masum istatistik

Almanya'da 70 bin Saglik Kurumu... 8 bin kilise,

Fransa'da ise 60 bin saglik kurumu... 9 bin kilise

Türkiye'de 7 bin saglik kurumu... 77 bin cami

oldugunu biliyor muydunuz?

Onlar tahsilli ve sağlıklı olarak yaşayacaklar ama gavur olacaklar;halbuki biz cahil ama dini bütün olarak ölüp cennete gideceğiz. Zaten bu dünya geçici, hiç bir şeyi dert etmeye değmez.
Boşu boşuna eğitime niye para harcayalım, nasıl olsa ölünce bir işe yaramayacak bu bilgiler.
Eh hastane dersen, boşu boşuna ölümünü, yani cennete gitmeyi geciktirmenin anlamı ne ?
En iyisi o paralari okul, hastane falan gibi gereksiz yerlere harcayip carcur etmek yerine cami yapımına harcayıp daha çok müslümanı gönderelim cennete.
Orada seçim olursa biz kazanırız. Varsın bizi A B 'ye almasınlar, biz de onları cennete almayız.(!)

Oh be ! İçim açıldı vallahi. Beni arayan olursa camideyim.

;D ;D

Ynt: Masum İstatistik

+1 eğitilmemiş toplumlarda din eğitimide zayıf olur.

bu kadar çok cami var ama ben hala cuma namazını sokakta kılıyorum ;D

sn s. yavuz.

bahsettiğiniz bilgiler acaba ne kadar doğru.
bu bilgileri nereden aldınız açıklayın lütfen.

dediğinize göre her ilde yaklaşık 1.000 adet cami var.
peki o zaman arkadaşın dediği gibi neen bz dışarıda namaz kılıyoruz. camilerde yer bulamıyoruz.

bak ben sana farklı bir bilgi vereyim.
en sık haftada bir (bazen daha da uzun süre de olabiliyor) kullanılan kaç tane spor tesisi var bu ülkede hiç hesapladın mı.

"Onlar tahsilli ve sağlıklı olarak yaşayacaklar ama gavur olacaklar;halbuki biz cahil ama dini bütün olarak ölüp cennete gideceğiz. Zaten bu dünya geçici, hiç bir şeyi dert etmeye değmez.
Boşu boşuna eğitime niye para harcayalım, nasıl olsa ölünce bir işe yaramayacak bu bilgiler.
Eh hastane dersen, boşu boşuna ölümünü, yani cennete gitmeyi geciktirmenin anlamı ne ?
En iyisi o paralari okul, hastane falan gibi gereksiz yerlere harcayip carcur etmek yerine cami yapımına harcayıp daha çok müslümanı gönderelim cennete.
Orada seçim olursa biz kazanırız. Varsın bizi A B 'ye almasınlar, biz de onları cennete almayız.(!)"

aynı yorumu ben de yapayım.
biz de cahil olalım önemli değil ama sporcu yetiştirelim değil mi
belki bilginiz varsa spora yapılan dünyanın teşvikini de bilirsiniz. imamın verdiği oranın yarısı kadar bile vergi vermiyorlar sporcular.
ama ne önemi var. sporcu yetiştiriyoruz. sportmen bir toplum olalım yeter.
her taraf top sahası olsun, kapalı spor salonu olsun. 3-5 kişi tenis oynayacak diye kortlar yapalım . değil mi.
ama cami yapılmasın. irtica hortlar yoksa. zaten hiç ölmemiş ki.

sonuç.
her şey ihtiyaçlara göre, ihtiyaçlar oranında olmalı. bu cami ise cami , stadyum ise stadyum. hastane ise hastane.

öncelikle şunu tartışalım. bie alex yada lincoln ile asgari ücretli aynı oranda vergilendiriliyo.
doğru mu?

ademm ' Alıntı:
sn s. yavuz.

bahsettiğiniz bilgiler acaba ne kadar doğru.
bu bilgileri nereden aldınız açıklayın lütfen.

dediğinize göre her ilde yaklaşık 1.000 adet cami var.
peki o zaman arkadaşın dediği gibi neen bz dışarıda namaz kılıyoruz. camilerde yer bulamıyoruz.

bak ben sana farklı bir bilgi vereyim.
en sık haftada bir (bazen daha da uzun süre de olabiliyor) kullanılan kaç tane spor tesisi var bu ülkede hiç hesapladın mı.

"Onlar tahsilli ve sağlıklı olarak yaşayacaklar ama gavur olacaklar;halbuki biz cahil ama dini bütün olarak ölüp cennete gideceğiz. Zaten bu dünya geçici, hiç bir şeyi dert etmeye değmez.
Orada seçim olursa biz kazanırız. Varsın bizi A B 'ye almasınlar, biz de onları cennete almayız.(!)"

aynı yorumu ben de yapayım.
biz de cahil olalım önemli değil ama sporcu yetiştirelim değil mi
belki bilginiz varsa spora yapılan dünyanın teşvikini de bilirsiniz. imamın verdiği oranın yarısı kadar bile vergi vermiyorlar sporcular.
ama ne önemi var. sporcu yetiştiriyoruz. sportmen bir toplum olalım yeter.
her taraf top sahası olsun, kapalı spor salonu olsun. 3-5 kişi tenis oynayacak diye kortlar yapalım . değil mi.
ama cami yapılmasın. irtica hortlar yoksa. zaten hiç ölmemiş ki.

sonuç.
her şey ihtiyaçlara göre, ihtiyaçlar oranında olmalı. bu cami ise cami , stadyum ise stadyum. hastane ise hastane.

öncelikle şunu tartışalım. bie alex yada lincoln ile asgari ücretli aynı oranda vergilendiriliyo.
doğru mu?

izmir smmmo internet sayfasından aldım. enteresan geldi.
bu kadar tepki niye ?
Hepimizin düşünce ve görüşleri farklı farklı.Sizde takdir edersiniz ki,bunların konuşulacağı yer burası değil.
sadece enteresan bulduğum için paylaşmak istedim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...