fonradar

Merhabalar

İnsan Kaynakları Uzmanıyım Moderatör olarak aranıza katılmak istiyorum..:Selamlar

Ynt: Merhabalar

ydogan ' Alıntı:
İnsan Kaynakları Uzmanıyım Moderatör olarak aranıza katılmak istiyorum..:Selamlar
Hele bir özgeçmişinize bakalım ne var ne yok. Bu sayıda mesaj yeterli olmayabilir.

ydogan ' Alıntı:

Anlamı? Moderatörler amatör çalışıyor. :) Herhangi bir çıkarımız yok.

:-X :-X

Selamlar.
Önce aşağıdaki linkte kendinizden bahsedersiniz sizi tanımış oluruz.
http://forum.alomaliye.com/index.php/topic,834.75.html

Diğer mod üstatlar tabi daha iyi bilirler ama sizde mod olmakla bu foruma veya bizlere nasıl fayda sağlamayı düşünüyorsunuz.Ya da mod olmayı neden istiyorsunuz.Mali konularda uzmanlığınız var mı? Bu forumun mod kabul etme kriterleri nedir bilmiyorum.Vaktim olsa bende mod olmayı teklif edeceğim de o yetki ayrı bir vakit istiyor.

twolf ' Alıntı:
Selamlar.
Önce aşağıdaki linkte kendinizden bahsedersiniz sizi tanımış oluruz.
http://forum.alomaliye.com/index.php/topic,834.75.html

Diğer mod üstatlar tabi daha iyi bilirler ama sizde mod olmakla bu foruma veya bizlere nasıl fayda sağlamayı düşünüyorsunuz.Ya da mod olmayı neden istiyorsunuz.Mali konularda uzmanlığınız var mı? Bu forumun mod kabul etme kriterleri nedir bilmiyorum.Vaktim olsa bende mod olmayı teklif edeceğim de o yetki ayrı bir vakit istiyor.

Açıkçası ben sizi mod olarak görmek isterdim Tahsin Bey. Mod olursanız sorumluluğunuz artık forumda uzaklaşmazsınız sizin tecrübe bilgi birikimlerinizden daha uzun süre yararlanırız. Yoksa sıfat çok da önemli değil.

Estağfurulah o sizin teveccühünüz.Tşk.ederim.Fakat yeri geliyor 4-5 gün foruma giremediğim veya yorum yazamadığım zamanlar oluyor.O yetkinin hakkını veremeyeceğim için hiç bulaşmak istemiyorum açıkçası :)

Vakti zamanı gelince, modluk görevinde bir boşluk varsa, liyakati/bilgisi olan, kıdemli, adil, yöneticilik vasfı taşıyabilecek özellikler gösterebilen üyelere teklif edilir.
Modlukta sorulara cevap vermek gibi bir zorunluluk yok.Sadece forum kurallarına uyulmasını sağlanmalı.Zaman açısından ise günde yarım saat bile yeterli olabilir.Foruma girilmediği zaman da diğer modlar devreye girer, onun için zaten 6-7 mod var.