fonradar

Mesleki Uyum Eğitimi

Mesleki Uyum Eğitimi adı altında başlatılan çalışmalar içinde hazırlanmış olan sayfalar ne yazık ki açılmıyor.

Açılmaması serverlardaki yoğunluktan kaynaklanmakta fakat kurumumuz ne yazık ki hala bu konuda bir özür yazısı yazmadı.

İnşaat çalışmaları yapılırken bile "çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz tabelası" dikiliyor günümüzde.

Meslektaşlara saygının bir gereği değil midir bu?

Bu kadar zor mu? "yoğunluktan kaynaklanan nedenlerden dolayı aksamalar için özür dileriz" yazmak.

Ynt: Mesleki Uyum Eğitimi

derslere ulaşmaya çalışıyorum saatlerdir.ama sayfa açılmıyor.sizde de aynı sorun var mı?
güncelleme durumu hakkında bilgisi olan varsa muhasebe dersini dün gece bitirdim ama güncelleme ile ilgili bir tuş ya da şimdiye kadar neler yaptığımı gösteren bir bölüm bulamadım.

ne yapmam lazım bana yardım edin :(

Bekleyeceğiz. Yüce yetkililerimiz bize bir açıklama yapacaklardır.

362 sayfayı nasıl bitirdiniz. Sayfalar açılsa bile zor.
1000 kusur sayfa dan sınav a bu süre içinde girme konusunda düşünceleri çok merak ediyorum.

Merhaba, tam zaman ayırıp derse oturuyotum dersler açılmıyor ,3 gündür sadece 88 sayfa muhasebe açabildim

bu arada yukarıda yazılanlar çok doğru ne düzgün bir açıklama var nede özür,odamızın dediği ise şu sürekli deneyin arada açılıyor,tabi bizim başka sıkıntı ve derdimiz yokya işimizde yok......madem biz okuyacaktık kitapları yollasaydınız adımıza okurduk sular seller gibi ne boynumuz ağrırdı nede gözümüz.....

ara değerlendirme sınavına giren var mı ? ( önlisans dersleri )