fonradar

Meslekte Kariyer yolları nellerdir?

Şirketlerde kariyer yapmak isteyen arkadaşlara ne gibi tavsiyeler verirsiniz?yüksek lisansın önemi nedir?
İngilizce, meslekte kariyer yapmak için daha mı avantajlı?
Düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız meslekte uzmanlaşmak isteyen arkadaşlar için gerekli olduğunu düşünüyorum.

Ynt: Meslekte Kariyer yolları nellerdir?

bu aralar meslekte özellikle denetim ve ufrs için yoğunlaşma var.İyi denetim firmalarıda yabancı ülke bağlantılı.Bence şuan en önemli şey denetim ve standart bilgisi ve de ingilizce de gelişmek.Enazından ben yoluma böyle devam etmeyi planlarım

Ynt: Meslekte Kariyer yolları nellerdir?

Artık bu meslekte ingilizce şart oldu. İngilizcesi olmayanlar daha az maaşla çalışmak zorunda kalıyor ve çoğu firmalar tarafından kabul edilmiyor. İngilizce bilen meslek mensupları hem uluslararası firmalarda hemde denetim firmalarında daha iyi ücretlerle çalışılabiliyor. O yüzden artık ingilizce şart!! Ne yapıp ne edip ingilizce öğrenmeliyiz. Hem de öyle çat pat tarzanca değil. İleri düzey olmalı ... Yurt dışı dil kurslarını öneririm. kendine iyi bir kariyer hedefleyen meslek mensubu bence ilk iş olarak ingilizceyi öğrenmesi lazım..