fonradar

Muayene katılım paylarının eczaneden tahsili

HZLS_İK

Tanınmış Üye
Dün uygulamayı durdurdular , anlayamadığım şey hem muayene ücreti ödeyeceğiz , hem ilaç bedeli hem de katılım payı öyle mi. bunu şimdilik durdurdular ama yarın yine başlayacak belki. Ben devlete ödediğim şu sigorta ve vergileri bir kenara koysaydım eğer kesin zengin olurdum. Kusura bakmayın , sadece paylaşmak istedim , tepkimi dile getireyim istedim. Bilmem ki siz ne düşünürsünüz. Ama yazık tek kelimeyle....

Ynt: Muayene katılım paylarının eczaneden tahsili

HAZELSU ' Alıntı:
Dün uygulamayı durdurdular , anlayamadığım şey hem muayene ücreti ödeyeceğiz , hem ilaç bedeli hem de katılım payı öyle mi. bunu şimdilik durdurdular ama yarın yine başlayacak belki. Ben devlete ödediğim şu sigorta ve vergileri bir kenara koysaydım eğer kesin zengin olurdum. Kusura bakmayın , sadece paylaşmak istedim , tepkimi dile getireyim istedim. Bilmem ki siz ne düşünürsünüz. Ama yazık tek kelimeyle....
+

Canım sosyal devlet varya :-[ :-[ :-[ Parası olana var. Bunun adına da reform deyip pazarlıyorlar.
Özel hastaneler allem edip kallem edip istedikleri ücreti her halde alıyorlar.

Ynt: Muayene katılım paylarının eczaneden tahsili

Ama özel hastaneleri bu işe bulaştıranlarda ortada değil mi zaten. Çıkıp ahkam kesmediler mi zamanında hastayı geri çeviremezsin de , bakacaksın da , daha bir sürü saçmalık. Hadi diyelim ki bu durum özel hastanelerin işine geliyor , peki bu insanlara ne demeli. Ben 23 yaşındayım ama geleceğimden korkuyorum malesef. Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete....