fonradar

Muhasebe Bürosu

Büro için kredi desteği

Büro açmak isteyen arkadaşlarımıza odalardan ne gibi destek veya kolaylıklar var? Sıfır faizli ertelemeli destek kredileri olabilir,defter tahsisi olabilir veya diğer kuruluşlardan vb. destekler.Çünki belli bir müşteri potansiyeline ulaşmak için ilk yıllar sabit giderlerin karşılanabilmesi hayli düşündürücü.Nerelerden ne gibi yardımlar alabiliriz?

Son düzenleme:
Yalnız ben Ankaradayım sanırım İzmir odasına has bir durum olmalı. gerçi detayını bilemiyorum ama...

Kredi derken yanlış anlaşılmasın ,sıfır faizli destek ve yardımlar kastım .Bir -iki yıl geri ödemesiz olabilir mesela .odaların bu yönde çalışmalar yapması lazım .Belediyeler de destek verebilir ne bileyim arkadaşlar bi çıkış yolu yok mu?

Adamım sana link veriyorum gir oku diye sen daha okumadan İzmir'e has diyorsun. İstersen birde danışmanlık yapayım sana???

Daha linki açıp detaylarını okumamışsın birde soru soruyorsun bu nasıl iştir

arkadaşlar bende bir konuda fikir almak isterim kenarda 20.000 tl var. bu bana aşağı yukarı ne kadar gider. kiram 700 tl max olursa eğer.

Baktım formdaşım.Ben daha çok sıfır faizli ve bir süre geri ödemesiz desteklerden bahsediyorum, yinede danışmanlığınız için teşekkürler.

ne kadar gideceği size bağlı, ilk anda büroya fazla masraf yapmadan işi hallederseniz rahat bir seneyi geçirirsiniz .Yalnız kirayı daha uyguna getirmeye çalışın bana biraz yüksek geldi başlangıç için.

Son düzenleme:
Selamlar
Şu kadarını söyleyebilirim ki odanın hiçbir faydası yoktur.Tabir-i caizse size ruhsatı ve büro tescil belgesini verirler, sizde kendinizi aç kurtların arasında bulursunuz ve mücadelenizle başbaşasınızdır..
Saygılar

Büro açmak isteyen arkadaşlarımıza odalardan ne gibi destek veya kolaylıklar var? Sıfır faizli ertelemeli destek kredileri olabilir,defter tahsisi olabilir veya diğer kuruluşlardan vb. destekler.Çünki belli bir müşteri potansiyeline ulaşmak için ilk yıllar sabit giderlerin karşılanabilmesi hayli düşündürücü.Nerelerden ne gibi yardımlar alabiliriz?

defter tahsisimi :) makam otosu tahsisi ister gibi