fonradar

Muhasebe Elemanı (smmm Stajyeri)

Yabancı bir şirkette mali müşavir muhasebe müdürünün yardımcısı stajyer ve veya muhasebe elemanı olarak çalıştırılacak, (2017 den tibaren staja başlanabilir) ingilizce okuma, yazma ve konuşma becerisi olan genç arkadaş alınacaktır. Başvurularınız için CV'nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Çalışma yeri Gebze civarıdır. Kadıköy ve Pendikten servis bulunmaktadır.

vahşi kapitalist sistemim dönen çarklarının en önemli parçası olan işverenin işçini uyutup ağzına bir parmak bal çalma durumuyla bir kez daha karşı karşıyayız çok sayın seyircilerimiz hem müdür yardımcısı olacak hemde adı stajer olacak ve ingilizce okuma yazma konuşma olacak,smmm stajeri yada adayı olacak, yabancı dil bilen adam aklı başındaysa o müdüre de patrona da posteki saydırır dostum elemanı alıp kullanacaksız güya yetiştireceksiniz her şey sizin menfaatleriniz doğrultusunda olacak iyilik yapıyor iş öğretiyorsunuz kimseyide zorla çalıştırmıyorsunuz değil mi a benim tipik uyanık klasik yurdum insanı milletce alkışlıyoruz:alkış:

Son düzenleme: