fonradar

Muhasebe Programları

Merhaba saygı değer arkadaşlar;

Benim sizler ile paylaşmak istediğim tam olarak muhasebe programları hakkında, bir haftadır araştırma yapmama rağmen programlar üzerinde yorumlanan, fikir belirten, kıyas yapan hiç bir forum sitesi yok bulmadım. Bilen varsa paylaşabilir mi? Ya da tavsiye edebilecek varsa için şirketlerde kullanmak üzere erp tarzı(logo-netsis-etav8 v.b.) bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim. :)

Ynt: Muhasebe Programları

biz SAP kullanıyoruz ama pahalı bir program yalnız ne isterseniz onu yapabilirsiniz proğramda sınır yok sadece çamaşır yıkamıyor. :D

Yok sap kadar uzun boylu değil :) ya Logo go, ya netsis ya da eta v8 den birini tercih edeceğiz. Aslında hepsi aynı işi yapabiliyor önemli olan satış sonrası destek diye karar kıldık. O yüzden hangisi destek konusunda iyiyse onu alıcaz.

Destek konusunda eta yı öneririm.Telefon destek ücretsiz ve sınırsız hafta içi akşam saat 8 e kadar destek alabilirsiniz.Yerinde destek ise ilk porgramı satın almadan itibaren 8 saat süreyle ücretsizdi ,şuan ne durumda bilmiyorum.Diğer programların desteği konusunda fazla bilgim yok ama eta konusunda destek problemi yaşamayacağınız kesin.Saygılar.

verilen seçeneklerden logo yu tercih ederim birçok program kullanmış biri olarak...

Netsis kullanmış biri olarak gece yarısı 2de telefon açtığımda uzaktan bağlanıp sorunumu çözdüler.Raporlama konusundada hepsinden iyi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca üretim modülüde işinizi çok kolaylaştıracak bundan eminim.

Eğer üretim, pazarlama, hizmet üreten bir şirket iseniz kesinlikle LOGO ürünleri tavsiye ederim. Hem destek, hem raporlama, hem kolay kullanım açısından.
Ancak sadece mahsup fişi keserim diyorsanız daha basit programlar var tabi.

Aşağı yukarı 8-10 program kullandım. Bunların sonucunda tam entegre ve herşeyi , her aşamayı kapsayan, bir program düşünüyorsanız LOGO . Destek falan sorun değil, zaten donanımda ve networkde arzıa olmazsa logo hata vermez.
Yedekleme sorun değil
Raporlama istediğiniz her yönden mükemmel,
Fiş kesme belki biraz klavyeye alışmış olanları zorlar çünkü maouse kullanımı arttı yeni versiyonlarla
Navigasyon sistemi var. Satış, satınalma, finans modülleri var her türlü işlemi yapıp sonra entegre edebilirsniz.
Navigasyonla ile finans planlaması, bütçeleme, ödeme takibi yapabilirsiniz.

Firma yurtdışından malzeme getirip yurtiçinde perakende ve toptan olarak satış yapacak. Yani pazarlama ve ithalat kısmında da bize ciddi yardımları olan bi program gerekicek, bu konuda da LOGO'yu öneriyorlar. Fikir belirten yorumlayan herkeze teşekkürler.