fonradar

Muhasebe Programları

• Konbuyu başlatan kemalkaya
  • Başlangıç tarihi
K

kemalkaya

Ziyaretçi
Arkadaşlar çalıştığım şirkette muhasebe programını değiştirmek istiyoruz. Sizlerden öneri bekliyorum.

Özellikle Bütçeleme, bordro, stok, demirbaş uhasebekonularında başarılı bulduğunuz programları paylaşırsanız sevinirim.

Ona göre bende bir program tercih edeceğim. Yardımlarınız için teşekkür ederim,

Saygılar.

Başlık açarken büyük harf kullanmayınız.

Ynt: Muhasebe Programları

logo ve link kullanmış biri olarak kesinlikle netsis kullanmanı tavsiye ederim saydığın tüm modüllerde süperdir.Raporlama konusunda üstüne yoktur.

Bizde solon var ve sanırım sadece bizde var :(

Mentes diye bir program varmış.. Bilgisi olan var mı?

Solonu ilk defa duyuyorum :)ya da ben bilmiyorum, daha önce Eta kullandım fakat şu an Luca kullanıyorum,gerçekten çok iyi bir program web tabanlı olmasından dolayı evden bile girebiliyorum hatta bazen aklıma bişey takılıyo evden açıp bakabiliyorum :)ben kesinlikle Luca derim hiç bilmeyen biri bile bıraz kurcaladığı zaman herşeyini çok rahat öğrenebilir.......

Luca nın arayüzü çok karışık.. Heryerde bi sekme var.. Biraz daha basit arayüzlü olsaydı Luca daha iyi bir program olabilirdi.

İrem hiç bir konuda aynı fikirde değiliz :)Ben Lucanın olumsuz tarafını görmedim,sadece biraz yavaş ama olsun o kadarda :)

ewet takımlarımız bile farklı :).. ama amortisman tablosunu bulmak bayağı bir uğraştırdı beni.. Çok sekme var ara yüzünde .. Yevmiye kaydınada alışamadım bitürlü

Şirket bazında yanlış yönlendirmek istemem o konuda yorum yapmıycam ama muhasebe bürosu için LOGO kesinlikle hata hemde büyük hata kabus gibi